• دوشنبه ۱۴ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 978-6297-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار ملایر مطرح کرد:

سامن، کهن‌شهری با پتانسیل‌های فراوان

فرماندار ويژه ملاير گفت: پتانسيل‌ها و ظرفيت‌هاي زيادي در بخش سامن وجود دارد که مي ‌توان از اين ظرفيت‌ها در خدمت‌ رساني به مردم استفاده کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، باب اله فتحی دوشنبه 14 آبان در ديدار با مديرکل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري همدان و شهردار جديد شهر سامن، افزود: شوراهاي اسلامي در هر شهري نماد مردم‌سالاري و استفاده از خرد جمعي براي انجام بهتر کارها هستند.

وي با يادآوري اينکه شهردار در هر شهري توسط اعضاي شوراي اسلامي همان شهر انتخاب مي‌شود، اظهار کرد: بايد بتوانيم به تصميمات جمعي که گرفته مي‌شود احترام بگذاريم چرا که اين‌گونه تصميمات که خرد جمعي در آن حاکم باشد، بهترين تصميم است.

فتحي تصريح کرد: شهرهاي کوچک در حوزه شهرداري‌ها با مشکلات بيشتري روبرو هستند و شهرداران بايد بتوانند با ايجاد درآمدهاي پايدار و تلاش بيشتر بهترين خدمت را به مردم ارائه کنند.

وي بخش سامن را باسابقه کهن خواند و افزود: پتانسيل‌ها و ظرفيت‌هاي زيادي در اين بخش وجود دارد که مي‌توان از اين ظرفيت‌ها در خدمت‌رساني به مردم و جذب سرمايه‌گذار استفاده کرد.

وي خاطرنشان کرد: شهرداران مي ‌توانند در بسياري از حوزه‌هاي شهري ورود پيدا کرده و زمينه تسهيل اين امور را براي مردم فراهم کنند.

مديرکل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري همدان نیز با بیان اینکه مديريت شهري، مديريت مستقلي است اما نياز به حمايت دارد، گفت: با توجه به مشکلاتي که در شهرهاي کوچک در مقايسه با شهرهاي بزرگ وجود دارد نياز به حمايت به‌ ويژه مديريت ارشد شهرستان بيشتر احساس مي‌شود.

حسين جعفري خاطرنشان کرد: در سطح شهرستان ملاير و در تعيين شهرداران هيچ‌گونه مشکلي که احتياج به ورود مدير ارشد شهرستان و يا نمايندگان باشد را تاکنون نداشته‌ايم و اين از نقاط مثبت و تعامل خوب اعضاي شوراهاي اسلامي شهرهاي ملاير است.

وي با تقدير از زحمات محمدرضا بشري، شهردار سابق شهر سامن، افزود: او يکي از بهترين شهرداران استان همدان بود و مدير ارشد استان نيز اعتماد کاملي به بشری داشته است.

جعفری ادامه داد: تعامل و هماهنگي خوب و مناسب با اعضاي شوراي شهر و مديريت شهرستان از جمله نقاط مثبت شهردار سابق بوده که اميدوارم شهردار جديد نيز همين راه را ادامه دهد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: