• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-6090-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

بارش برف و باران در همدان

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان از بارش برف در ارتفاعات همدان و بارش باران در سطح استان طی چند روز آینده خبر داد. 

محمدحسن باقری‌شکیب در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان با اعلام این خبر اظهار کرد: دمای فعلی هوای همدان 12 درجه سانتیگراد بوده و هوا نیمه‌ابری است که در ارتفاعات الوند بارش برف را شاهد هستیم.

وی با پیش‌بینی کاهش دمای هوا در روز آینده ادامه داد: با توجه به بارش برف در ارتفاعات، دمای هوا در چند روز آینده کاهش خواهد یافت و آسمان نیمه‌ابری، با وزش باد و بارش باران همراه خواهد بود.

باقری‌شکیب با بیان افزایش بارش باران از اوایل مهرماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته گفت: در سال گذشته مقدار بارش باران 6 میلیمتر بوده که امسال به 29 میلیمتر رسیده و این آمار نشان‌دهنده افزایش چشمگیر بارش باران است.

وی با اشاره به اینکه بارش باران در روز گذشته 5 میلیمتر بوده است، بیان کرد: در چند سال اخیر نهاوند با 62 میلیمتر بیشترین بارش را به خود اختصاص داده و کمترین بارش هم شهرستان رزن بوده است.  

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان، شهرستان اسد‌آباد را با 14 درجه سانتیگراد گرم‌ترین و رزن را با 8 درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان دانست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: