• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 978-6897-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تویسرکان میزبان مسابقات نخبگان نونهالان کشتی استان همدان

فرماندار شهرستان تویسرکان گفت: تویسرکان جمعه هفته جاری میزبان مسابقات نخبگان نونهالان کشتی استان همدان در سالن دو هزار نفره الغدیر است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، حبیب مومیوند امروز در نشست هم‌اندیشی برای برگزاری مسابقات نخبگان نونهالان کشتی استان همدان، اظهار کرد: 370 کشتی‌گیر نونهال از شهرستان‌های مختلف استان همدان در این دوره از مسابقات از صبح تا عصر روز جمعه به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

وی افزود: نفرات برتر و برگزیده این دوره از مسابقات به مسابقات نخبگان نونهالان کشتی کشور اعزام می‌شوند.

مومیوند با اشاره به اینکه تویسرکان از برگزاری و میزبانی از مسابقات معتبر ورزشی در سطح استان و کشور استقبال می‌کند، ادامه داد: شهرستان تویسرکان در سالجاری میزبان هشت دوره مسابقات استانی در رشته‌های متنوع و سه دوره مسابقات ملی شامل لیگ دسته سه فوتسال کشور، سپک تاکرا و کاراته بود.

وی گفت: شهرستان تویسرکان با برخورداری از اقلیم و طبیعت دلنشین و مناسب و ظرفیت خوب خوابگاهی از ظرفیت بالایی برای میزبانی از مسابقات متعدد و متنوع ورزشی و هدفمند بهره می‌برد.

فرماندار تویسرکان تصریح کرد: میزبانی از مسابقات معتبر ورزشی در سطح استانی و ملی علاوه بر ایجاد فضای شور و نشاط عمومی در شهرستان موجب معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های متعدد شهرستان تویسرکان به ویژه جاذبه‌های گردشگری و پویایی بیش از پیش بخش اقتصاد و گردش مالی بیشتر در شهرستان می‌شود.

وی یادآور شد: شهرستان تویسرکان 15 آذرماه سالجاری نیز میزبان مسابقات گلبال کشوری است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: