• پنجشنبه ۱۷ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 978-4194-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : گفتگو

ورود میهمانان اجلاس جهانی گردشگری

نایب رئیس هیئت مدیره شرکت سفرهای کهکشانی از ورود میهمانان اجلاس جهانی گردشگری خبر داد و گفت: این شرکت به عنوان حامی اجلاس جهانی گردشگری پذیرایی از میهمانان را برعهده دارد.

رضا حاجی ابراهیمی در گفت و گو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد:  شرکت سفرهای کهکشانی با فعالیت ۸ساله آژانس گردشگری امسال به دعوت سازمان میراث فرهنگی پذیرای میهمانان خارجی اجلاس جهانی گردشگری است.

وی با بیان اینکه این شرکت زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی (سمگا) است، تصریح کرد: شرکت سفرهای کهکشانی هزینه ورود مسافران، اقامت در هتل های فرودگاهی و پذیرایی و هزینه ماشین های اجلاس را تقبل خواهد کرد.

حاجی ابراهیمی خاطرنشان کرد: امروز نخستین مسافران از کشور اسپانیا وارد تهران شدند و فردا نیز میهمانان ژاپنی وارد کشور می شوند.

وی یادآور شد: شرکت سفر های کهکشانی به عنوان متولی سرویس اقامت کوتاه ۳ و ۶ ساعته در هتل های فرودگاهی حضرت امام خمینی (ره) برای نخستین بار در کشور به عنوان حامی اجلاس UNWTO با میزبانی همدان در نظر دارد به رسم آیین دیرینه ایرانیان برای خاطره انگیز کردن و برگزاری هر چه باشکوه تر این مراسم استقبال و بدرقه از میهمانان این گردهمايى فراملی را برگزار کند.

حاجی ابراهیمی تصریح کرد: به عنوان یکی از حامیان این مراسم در نظر داریم با استفاده از امکانات موجود در کشور به جهانیان عظمت و شکوه ایران را نشان دهیم.

وی تاکید کرد: شرکت سفرهای کهکشانی از روز ۱۸ آبان ١٣٩٧ از نخستین سری میهمانان ورودی به کشور پذیرایی خود را شروع خواهد كرد به طوریکه ابتدا از طریق سرویس فست ترک فرودگاه امام به وسیله شرکت مهماندار از دیگر شریک های مجموعه تشریفات اداری ورود مسافر فراهم می شود، بعد از آن مهمانان برای اقامت کوتاه و پذیرایی به هتل های ایبیس و نووتل انتقال پیدا می کنند، سپس از طریق ماشین های تهیه شده از سمت شرکت به محل اصلی اجلاس در نهایت احترام اعزام و در انتها بعد از مراسم اختتامیه نیز مراسمی تحت عنوان بدرقه در هتل های فرودگاهی حضرت امام خمینى(ره)با حضور بزرگان عرصه گردشگری انجام می پذیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: