• شنبه ۱۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 978-7897-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار اسدآباد خبر داد:

کسب رتبه برتر همدان در بحث سلامت اداری

فرماندار شهرستان اسدآباد از کسب رتبه برتر استان همدان در سطح کشور در بحث سلامت اداری خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، کریم حمیدوند در کمیته صیانت از حقوق شهروندی و انضباط اجتماعی شهرستان اسدآباد، گفت: آموزش حق و حقوق شهروندی از مهمترین آیتم‌ها در سلامت اداری هر چه بیشتر سطح جامعه بوده و شهروندان و مردم با آگاهی از حقوق خود از نقش موثری در سلامت اداری جامعه برخوردار هستند.

وی افزود: امروزه فضای مجازی به عنوان یکی از ابزارها یک اتاق شیشه‌ای برای مردم و به ویژه مسئولان ایجاد کرده است که می‌توان از فرصت این فضا به نحو احسن در راستای نهادینه کردن صیانت از حقوق شهروندی بکوشیم.

حمیدوند با تأکید بر اینکه با اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی می‌توان به نحو مطلوب‌تری پروژه صیانت از حقوق شهروندی را پیش برد، یادآور شد: بحث حقوق شهروندی یک موضوع جدید و نو برای مردم بوده که برخی از مردم در این حیطه متوجه شده‌اند که به عنوان یک شهروند دارای چه حقوقی هستند.

وی در ادامه با اشاره به تکریم ارباب‌رجوع نیز  تصریح کرد: به هیچ عنوان با ارباب رجوعی که کارش انجام نمی‌گیرد، اجازه برخورد خارج از شئونات را نداریم و توجیه کارکنان ادارات توسط مدیران در رابطه با تکریم و پاسخگویی به ارباب رجوع موجب نشاط و امید در بین شهروندان می‌شود.

فرماندار اسدآباد اضافه کرد: گروه بازرسی صیانت از حقوق شهروندی و حریم امنیت عمومی شهرستان اسدآباد در 4 حوزه اقامه نماز، عفاف و حجاب، امر به معروف و نهی از منکر و حقوق شهروندی دارای فعالیت است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: