• شنبه ۱۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 978-7997-5
  • خبرنگار : 81113
  • منبع خبر : گفتگو

تشدید برخورد با نانوایی‌های متخلف در نهاوند

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نهاوند با تأکید بر لزوم انجام بازرسی‌های حوزه آرد و نان با احساس مسئولیت بیشتر از سوی بازرسان این حوزه گفت: نظارت بیشتر بر کار نانوایی‌ها در دستور کار قرار دارد و با متخلفان برخورد جدی می‌شود.

بیژن ترابیان در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: سلامت و بهداشت مردم از اهمیت بالایی برخوردار است و آنها باید از کیفیت و بهداشت نان مصرفی خود اطلاع و اطمینان داشته باشند به همین علت واحد‌های نانوایی نیاز به بازدیدهای مستمر و پیوسته دارند.

وی افزود: بحث کیفیت نان از لحاظ پخت، بهداشت، مواد افزونی مجاز و مواد غیرمجاز، لباس فرم کارکنان، کارت بهداشت و درصد سبوس و آهن به عهده مرکز بهداشت و بهداشت محیط و حرفه‌ای است که باید مأموران بر اساس بازرسی‌های انجام شده گزارش موارد را اعلام کنند.

ترابیان ادامه داد: تعطیلی غیرمجاز، ساعت کاری و وزن چانه به عهده اداره صنعت، معدن و تجارت است به همین علت به منظور نظارت بهتر بر عملکرد نانوایی‌های این شهرستان، باید بازدیدهای سرزده از نانوایی‌ها افزایش یابد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نهاوند گفت: به هیچ وجه در زمینه بررسی وضعیت کمی و کیفی نان در شهرستان نهاوند چشم‌‌پوشی نخواهیم کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: