• شنبه ۲۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 978-13097-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار اسدآباد خبر داد

ثبت 315 نفر بیمه‌شده اجباری جدید طی 7 ماه گذشته در اسدآباد

فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: از ابتدای سال تا کنون تعداد 315 نفر بیمه‌شده جدید اجباری با توجه به اشتغال ایجاد شده برای آنان در بیمه‌شدگان این شهرستان برای نخستین‌بار ثبت شده‌اند.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، کریم حمیدوند در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان اسدآباد، با اشاره به وضعیت تسهیلات اشتغال شهرستان اظهار کرد: تا کنون سهمیه  اشتغال روستایی این شهرستان در مرحله اول  به صورت 100 درصد جذب و با توجه به انعقاد مرحله دوم که به صورت شناور بوده این شهرستان 150 درصد جذب داشته و 125 درصد پرداخت کامل و 25 درصد به صورت انعقاد قرار داد با بانک ها در حال اقدام است.

وی همچنین تصریح کرد:تاکنون 20 میلیارد تومان طرح نیز در سامانه کارا ثبت و برای بانکهای عامل ارسال شده است.

فرماندار اسدآباد تاکید کرد:طرح هایی که توسط کارگروه فنی شهرستان تایید شده و به دلایلی راکد هستند توسط دستگاه های اجرایی فعال شده و نسبت به تشویق آنان در استقبال و استفاده از تسهیلات اقدام شود.

وی با بیان اینکه تعهد اشتغال امسال این شهرستان در سالجاری 2 هزار و 585 نفر بوده که از این میزان سهمیه 648 نفر محقق و اشتغال ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: از مجموع اشتغال ایجاد شده امسال شهرستان تا کنون سهم زنان 203 نفر و مردان 445 نفر بوده است.

حمیدوند در ادامه گفت: تا آبان‌ماه امسال 40 درصد از منابع بانکی در بحث اشتغال روستایی به میزان 7 میلیارد و 740 میلیون تومان به بانک‌ها معرفی شده است.

وی افزود: کمیته امداد اسدآباد از 6 میلیارد تومان سهمیه اشتغال روستایی خود اعتباری افزون بر 5 میلیارد و 800 میلیون تومان را جذب کرده است.

حمیدوند یادآور شد: تا کنون از 88 طرح مشکل‌دار شهرستان 31 طرح تعیین تکلیف شده که از این تعداد 61 طرح مربوط به جهادکشاورزی شهرستان است.

وی تصریح کرد: از 31 طرح تعیین تکلیف و تأیید شده تعداد 17 طرح تأیید شده به جهادکشاورزی شهرستان اختصاص دارد.

حمیدوند اظهار کرد: طرح‌های زیر سقف 50 میلیون تومان در کمیته فنی شهرستان مورد بررسی قرار می‌گیرند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: