• یکشنبه ۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 979-293-5
  • خبرنگار : 8112
  • منبع خبر : گفتگو

ارزیابی عملکرد نمایندگان مجلس دهم در دانشگاه ملایر

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان ملایر از ارزیابی عملکرد اقتصادی مجلس دهم توسط دو تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دانشگاه ملایر خبر داد.

ابوالفضل نظری در گفت وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: بسیج توانمندی های تحسین برانگیز و عظیمی را از زمان صدور فرمان تاریخی امام تا به امروز داشته است. شواهد نشان می دهد بسیج هم اکنون نیز توانمندی های فراوانی دارد، یکی از این توانمندی ها در امور اقتصادی است که امروزه می بایست مورد توجه فراوان قرار گیرد.

وی افزود: رفیت بسیج برای مردمی کردن اقتصاد، یکی از شاخصه های مقاوم سازی اقتصاد است که در سال های اخیر آنطور که انتظار می رفت محقق نشده، در واقع امروز اقتصاد کشور هنوز از حالت دولتی خارج نشده است.

نظری عنوان کرد: بسیج یک تشکل بزرگ مردمی است و عملکرد آن نشان می دهد که ورود به عرصه های اقتصاد و مردمی کردن اقتصاد و در نهایت تحقق بخش عظیمی از سیاست های اقتصاد مقاومتی را به دنبال داشته باشد.

وی بیان کرد: بسیج محلی است برای تربیت نیروهایی با روحیات جهادی که وقتی وارد کار می شوند کم و کاستی ها و موانع دیگر موجب توقفشان نمی شود و ما امروز به این افراد برای مدیریت امور خصوصا در بخش اقتصادی نیازمندیم. در هرکجا و هر مقطع تفکر و روحیه بسیجی در مسئولان ضعیف شد آن بخش به مشکل برخورد کرده بنابراین ضرورت احیای تفکر و روحیه بسیجی در برخی از مسئولان کشور امری حیاتی است.

دبیر شورای تبین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان ملایر
گفت: بسیج دانشجویی شهرستان ملایر به مناسبت هفته بسیج و در راستا به کارگیری توانمندی های بسیج یک نشست با موضوع "عملکرد اقتصادی مجلس دهم" با حضور دو نماینده مجلس حجت الاسلام و المسلمین احد آزادیخواه و حسینعلی حاجی دلیگانی در روز دوشنبه مورخ ۵ آذر ماه از ساعت ۱۵ در تالار حافظ دانشکده عمران معماری دانشگاه ملایر برگزار خواهد کرد تا در این نشست اقتصادی به سوالات و مطالبات دانشجویان پاسخ داده شود و برای هر کدام یک راهکار منطقی داده شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: