• پنجشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 979-3097-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده انتظامی ملایر خبر داد

کشف و ضبط محموله‌های قاچاق آرد و فرآوده‌های نفتی در ملایر

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از کشف و ضبط چند محموله قاچاق و خارج از آرد و فراوده های نفتی در ملایر خبر داد و گفت: یک محموله 2 هزار و 200 کیلوگرمی آرد از یک دستگاه نیسان توسط پلیس ملایر کشف شد.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، سرهنگ پاسیدار داود علی بخشی پنج شنبه 8 آذر ماه در جمع خبرنگاران در این رابطه افزود: در راستای مبارزه بی امان با ورود هرگونه کالای فاقد مجوز قانونی، مأموران مبارزه با جرائم اقتصادی با کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به شهرستان به یک دستگاه خودروی نیسان به رانندگی یک نفر مشکوک شدند.

وی با بیان اینکه ضمن هماهنگی لازم قانونی، این خودرو به منظور بررسی دقیق متوقف شد، اظهارکرد: با بازرسی به عمل آمده از این خوردو مقدار  2 هزار و 200 کیلوگرم آرد فاقد مجوز کشف و با تشکیل پرونده این موضوع تحت پیگرد قانونی قرار گرفت.

علی بخشی در ادامه به کشف 24 هزار لیتر فرآوده های نفتی خارج از شبکه توزیع از یک دستگاه کامیون در ملایر اشاره کرد و گفت: مأموران مبارزه با جرائم اقتصادی با کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به شهرستان به یک دستگاه کاموین به رانندگی یک نفر مشکوک شدند و آن را به منظور بررسی های دقیق تر متوقف کردند.

علی بخشی با بیان اینکه با بررسی به عمل آمده از این خودرو مقدار 24 هزار لیتر فرآوده های نفتی خارج از شبکه توزیع، فاقد مجوز و مشکوک به نفت سیاه کشف شد، خاطرنشان کرد: ارزش این محموله 150 میلیون تومان تخمین زده شده است.

وی تأکید کرد: جابجایی و انتقال هرگونه کالا یا فرآوده های محتلف خارج از شبکه توزیع، از مصادیق فعالیت های غیرقانونی محسوب شده و با عاملین آن برابر قانون رفتار می شود.

سارقان قطعات داخل خودرو؛ مغلوب شگردهای پلیس

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر در ادامه از مغلوب شدن و دستگیری سارقان قطعات داخل خودرو با شگردهای پلیس خبر داد و افزود: به دنبال وقوع چند فقره سرقت قطعات داخل خودرو در شهر ملایر، این موضوع به صورت جدی در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

علی بخشی با اشاره به اینکه با تلاش پلیس آگاهی سرنخ هایی از سارقان مورد نظر که دارای سوابق کیفری متعدد بودند، به دست آمد، اظهارکرد: طی هماهنگی با مقام قضایی 2 نفر سارق در یک عملیات ضربتی دستگیر شده و پس از مشاهده مدارک و دلایل مستدل ناچاراً به ارتکاب 4 فقره سرقت وسایل و محتویات داخل خودرو معترف شدند.

وی با بیان اینکه ضمت تشکیل پرونده هر دو سارق تحویل مراجع قضایی شدند، افزود: تحقق پیشگیری توانمندانه به منظور جلوگیری از وقوع هرگونه سرقت، مستلزم هوشیاری صاحبان وسائل نقلیه و مجهزنمودن خودروها به لوازم ایمنی و بازدارنده و ضدسرقت و افزایش سطح پیشگیری وضعی جامعه است.

دستگیری 7 سوداگر مرگ در ملایر

وی در بخش دیگری از سخنانش به دستگیری 7 سوداگر مرگ و کشف 241 گرم گراس و هروئین اشاره و خاطرنشان کرد: در راستای مبارزه بی امان با بلای خانمان سوز موادمخدر، با اجرای موفق طرح مبارزه با موادمخود و هماهنگی با مقام قضائی مأمورین کلانتری 13 در نقاط آلوده و جرم خیز ملایر 7 توزیع کننده موادمخدر را شناسائی کردند.

علی بخشی با بیان اینکه از این افراد 200 گرم ماده مخودر گراس، 41 گرم هروئدین، مقادیری تریاک سوخته و آلات و ادوات استعمال کشف و ضبط شد، گفت: متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

وی با اشاره به پایلوت بودن ملایر در اجرای طرح ملی کرامت، افزود: با اجرای موفق طرح های مبارزه با موادمخدر، برخورد پلیس با توزیع کنندگان با اشرافیت کامل اطلاعاتی به صورت ضربتی و قاطعانه است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: