• پنجشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-2091-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : گفتگو

مدیر تنظیم بازار جهادکشاورزی استان همدان:

علت افزایش قیمت تخم‌مرغ را نمی‌دانیم

مدیر تنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی استان همدان با اشاره به اینکه قیمت تخم‌مرغ افزایش یافته است، گفت: خوراک مرغ با ارز ۴۲۰۰ تومان عرضه می‌شود و در تأمین هزینه کارگری و بسته‌بندی مشکلی نیست اما هنوز علت افزایش را نمی‌دانیم.

مهدی نجفیان درگفت‌و گو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه قیمت هرکیلوگرم تخم مرغ در درب مرغداری ۸۲۰۰ تومان است و برای مصرف‌کننده شانه‌ای ۲۰ هزار به فروش می‌رسد، افزود: تولید تخم مرغ روند بالایی دارد و در هر واحد مرغداری یک میلیون تن تولید تخم مرغ دارند.

وی با اشاره به افزایش قیمت بالای تخم مرغ در چند روز اخیر، بیان کرد: هیچ واحد حذفی و تعطیل شده و هیچ موردی از آنفلوانزا و بیماری حادپرندگان در مرغداری‌های استان همدان مشاهده نشده است. واردات تخم‌مرغ نیز انجام نشده است.

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان همدان با بیان اینکه خاطرنشان کرد: ارز با قیمت مناسب ۴۲۰۰ تومان عرضه می‌شود و روند تولید بالاست. تمام واحدها ۴۰۰۰ تن تولید مرغ دارند و درخواست تقاضا از تهران صورت گرفته است.

وی افزود: دام زنده سبک با قیمت هر کیلو ۲۶ هزار تومان، دام سنگین کیلویی ۲۲ هزار تومان و قیمت گوشت برای مصرف کننده به صورت مخلوط کیلویی ۶۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

مدیر تنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی استان همدان با اشاره به قیمت مرغ در همدان، گفت: هر کیلوگرم مرغ زنده ۷۰۰۰ تومان به‌فروش می‌رسد و برای مصرف کننده ۱۰ هزار و ۵۵۰ تومان به‌فروش می‌رسد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: