• دوشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 979-195-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

مربی کشتی نهاوند:

قارچ در کشتی نهاوند آنچنان‌که می‌گویند نیست

مربی کشتی نهاوند با اشاره به اینکه وجود قارچ عادی است، گفت: قارچ در کشتی نهاوند هست اما آنچنان‌که می‌گویند و بزرگنمایی می‌کنند، وجود ندارد.

داریوش کمروند در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: متأسفانه مسأله قارچ در کشتی نهاوند ابزاری شد تا هر شخص ورزشی و غیره ورزشی که با رئیس هیئت کشتی و یا اداره ورزش شهرستان مشکلی داشت، به این مسأله دامن بزند آن‌هم نه برای کمک به کشتی نهاوند بلکه برای رسیدن به اهداف و انتقام‌گیری‌های شخصی به این وسیله که در این زمینه بنده به‌عنوان مربی کشتی نهاوند متأسف هستم.

وی با بیان اینکه قارچ بهانه‌ای شد تا برخی مشکلات خود را کنار بگذارند و پای کشتی و قارچ را به میان بکشند، تصریح کرد: افرادی در این زمینه ورود کردند که اصلاً ورزشی نبوده و نیستند.

این مربی کشتی با اشاره به اینکه در ابتدای بیان این موضوع هدف ما ایجاد حساسیت برای جلب ‌توجه بیشتر مسئولان و رفع مشکلاتی همچون دوش و سیستم گرمایشی بود، عنوان کرد: فایل صوتی درخواست من از برخی رسانه‌ها موجود است اما متأسفانه عده‌ای در پشت پرده و داخل و خارج از شهرستان به دنبال از بین بردن وجهه کشتی نهاوند بوده و هستند و اعلام می‌کنند قارچ کشتی نهاوند را خورد در صورتی‌که خلاف واقع است.

وی افزود: شاید قارچ به سبب وجود ارتباط‌های بدنی کشتی‌گیران در مکان‌های دیگر باشد و به هم منتقل کنند و این امر در کشتی عادی و رایج است.

کمروند بیان کرد: امروز افرادی هستند که با حربه قارچ کشتی‌گیران و کشتی نهاوند را هدف قرار داده‌اند بنابراین از همه ورزشکاران و دلسوزان ورزش تقاضا داریم کمک کنند این حواشی از کشتی نهاوند دور شود.

وی درباره شاهین فاطمی که ابتلای او به قارچ رسانه‌ای شد، گفت: نظریه بیمارستان درباره این کشتی‌گیر این بود که او به عفونت بافتی دچار شده و بنابه گفته پزشک معالج‌اش ممکن بود که قارچ هم باشد.

مربی کشتی نهاوند با تأکید بر اینکه در مصاحبه‌ای که بنده داشتم گفتم شاهین فاطمی به سلولیت مبتلا شده اما شاید قارچ هم باشد، اظهار کرد: متأسفانه با برخی شیطنت‌های رسانه‌ای به آنچه گفتیم کامل پرداخته نشد چرا که برخی به دنبال تضعیف کشتی نهاوند هستند و امروز کشتی‌گیران سایر شهرستان‌ها با توجه به برجسته شدن این موضوع به نهاوند نمی‌آیند.

وی ادامه داد: در حال حاضر تمرینات ما به‌صورت ۹ جلسه صبح و بعدازظهر در هفته در حال اجراست و در حال آماده‌سازی «مسعود کمروند» برای حضور در مسابقات انتخابی آسیایی و «علیزاده، علی‌بخشی و قپانوری» هم برای حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی جوانان هستیم.

این مربی کشتی با اشاره به اینکه کشتی‌گیران نیازمند حمایت روحی هستند، گفت: به طور قطع کشتی‌گیران نهاوند امسال افتخارات بزرگی برای شهرستان به ارمغان خواهند آورد.

وی با بیان اینکه مشکل سیستم گرمایش حل‌شده و دوش آب گرم در سالن کشتی هم در حال رفع است، اظهار کرد: بنده در عمل انجام‌شده قرار گرفتم، امروز بزرگان کشتی نهاوند و دوستان بنده که روزی روی یک تشک کشتی می‌گرفتیم به علت حواشی به وجود آمده برای این مسأله از من ناراحت هستند اما امیدوارم این مسأله به پایان برسد تا بیش از این کشتی نهاوند را تحت‌الشعاع خود قرار ندهد.

کمروند در پایان بار دیگر اظهار کرد: قارچ در کشتی نهاوند آن‌چنان‌که برخی گفتند نبوده و نیست.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: