• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-4590-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان:

«وحدت» ثمره انقلاب است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه امسال یک ویژگی خاص برای انقلاب است، عنوان کرد: دهه فجر امسال با ۳۹ سال قبل متفاوت است چراکه امسال چهلمین سالگرد انقلاب است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، حجت‌الاسلام سیدحسن فاضلیان سه‌شنبه ۱۳ آذر در ستاد برگزاری چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی استان همدان، اظهار کرد: عدد ۴۰ یک عدد گویا و پرمحتوا در دین اسلام است به طوریکه کلمه اربعین ۴ بار در قرآن ذکر شده و یک بار در قرآن به معنی رشد و بالندگی آورده شده است.

وی با اشاره به نظریه جامعه‌شناسان که جامعه بشری همانند گیاهان رشد و بالندگی دارد، تصریح کرد: براساس سخنان رهبر معظم انقلاب، ۴۰ سالگی انقلاب نشانه پیری نیست بلکه نشانه رشد، نشاط و بالندگی انقلاب است؛ باید نقش خودمان را در این رشد و بالندگی بدانیم و متوجه شویم سهم مان در انقلاب چیست.

فاضلیان با بیان اینکه وظیفه تمامی دستگاه‌ها امسال خطیرتر از سال‌های گذشته است، خاطرنشان کرد: دشمن با صراحت بیان کرد که نباید اجازه دهیم ایران جشن ۴۰ سالگی‌اش را بگیرد.

وی با اشاره به اینکه یکی از ثمرات انقلاب اسلامی، وحدت به‌دور از هرنوع گرایش سیاسی است، افزود: باید همه دست به دست دهند تا امسال این جشن را متفاوت‌تر از سال‌های دیگر بگیریم تا شرمنده مردم و شهدا نشویم.

فاضلیان در رابطه با تعداد کارگروه‌های موجود در استان، بیان کرد: در برش استانی ۲۲ کارگروه وجود دارد که قبلاً به اسم کمیته شناخته می‌شد. تغییر نام در این کمیته به‌معنای افزایش محتوا است همچنین ۱۸ کارگروه نیز در شهرستان‌ها فعال هستند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: