• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 979-5697-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : گفتگو

شهردار ملایر خبر داد

پیشرفت 90 درصدی پروژه «مینی‌ورد» ملایر

شهردار ملایر از تکمیل محوطه‌سازی و مسیر کالسکه مجموعه پروژه «مینی‌ورد» با پیشرفت 90 درصدی خبر داد و گفت: پروژه‌های عمرانی شهرداری ملایر در حوزه گردشگری و جذب توریست تکمیل می‌شود.

حسین بابایی در گفت وگو با ایسنا، منطقه همدان، افزود: تکمیل المان برج ایفل با پیشرفت 75 درصد و احداث پارک مشاهیر با 60 درصد پیشرفت و تکمیل مجموعه‌های تخت جمشید، اکروپلیس، تاج محل و آبشار نیاگارا نیز درحال اجراست.

وی اظهار کرد: مجموعه شاخص‌های توریستی و تفریحی دیگری که تکمیل آن در دستور کار قرار دارد، شامل تکمیل و توسعه آبشار بزرگ بام با پیشرفت 75 درصد، نصب آرک‌های قوسی با پیشرفت 100 درصد و تکمیل ستون‌های هخامنشی رستوران و محوطه مقابل با پیشرفت 30 درصد است.

شهردار ملایر به تهیه و طرح و برآورد رستوران‌های سنتی و غار و مکاتبه با پیمانکاران واجد شرایط با پیشرفت 20 درصدی اشاره کرد و ادامه داد: اقدامات لازم در زمینه طراحی و نصب کتیبه‌های دروازه‌های ورودی، احداث نمازخانه و تکمیل و راه‌اندازی هتل‌های بام نیز صورت گرفته است.

بابایی در بخش دیگری از سخنانش گفت: شهرداری ملایر در حوزه برنامه‌نویسی وتوسعه وب خودکفا شد و تیم برنامه‌نویسی شهرداری ملایر به طور خودکفا اقدام به طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت شهرداری کرد.

وی گفت: با توجه به اینکه وب‌سایت شهرداری ملایر توسط شرکت‌های مرتبط طراحی و شهرداری متحمل هزینه‌هایی از جمله قرارداد پشتیبانی می‌شد و ایمیل سازمانی و تمامی اطلاعات مندرج در وب‌سایت در اختیار شرکت‌های مربوطه بود بنابراین کار طراحی و برنامه‌نویسی وب‌سایت جدید شهرداری آغاز شد.

بابایی با بیان اینکه پس از چند هفته کار تیمی واحد برنامه‌نویسی و توسعه وب به اتمام و بهره‌برداری رسیده است، افزود: این وب‌سایت که مراحل آزمایشی خود را سپری می‌کند، جایگزین پورتال قبلی شد و سامانه‌های کارهای ارجاعی، مطالبات، پروژه‌های عمرانی، حقوقی و رزرواسیون سوئیت‌های شهرداری نیز در حال کدنویسی بوده و به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: