• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-4690-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان:

دانشگاه علوم پزشکی فضای مناسبی برای اشتغال دانشجویان فراهم کرده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با بیان اینکه فضای دانشگاه علوم پزشکی با دیگر مراکز آموزش عالی متفاوت است، گفت: دانشگاه علوم پزشکی فضای مناسبی برای اشتغال دانشجویان فراهم کرده است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان،حبیب الله موسوی بهار، چهار‌شنبه ۱۴ آذر در مراسم تودیع و معارفه مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی اظهار کرد: فضای دانشگاه علوم پزشکی کمی متفاوت‌تر از دیگر دانشگاه‌هاست چرا که در این دانشگاه ارتباط بهتری با مراجعه‌کنندکان برقرار می‌شود و فضایی مناسب را برای اشتغال به کار ایجاد کرده و دانشجویان آن از استان‌ها و نقاط مختلف کشور هستند.

وی عملکرد دانشگاه علوم پزشکی را بهتر از دیگر دانشگاه‌ها دانست و ادامه داد: در این دانشگاه ۱۲ هزار پرسنل از نظر تحصیلی از پایین‌ترین رده‌های تحصیلی تا بالاترین مشغول به کار و خدمت هستند و یک سوم واحدها از جمله فوریت‌های پزشکی به‌صورت شبانه‌روز مشغول به کار هستند.

موسوی بهار خاطر نشان کرد: وسعت دانشگاه علوم پزشکی ازتمام مراکز و نهادها بیشتر است چرا که حوزه وسیعی از کار و نیروی انسانی است و 7000 دانشجو در این مرکز مشغول به تحصیل هستند.

وی افزود: هیئت علمی این دانشگاه از ۴۵ نفر تشکیل می‌شود که غریب به ۳۰ درصد آن‌ها استاد دانشگاه و مدرس فرهیخته هستند.

موسوی بهار فضای دانشگاه علوم پزشکی را  برای رقابت در کار و تحصیل بسیار بالا دانست و عنوان کرد: دانشگاه علوم پزشکی به علت درآمد اختصاصی بهتر از دیگر دانشگاه‌ها عمل می‌کند و فضایی رقابت‌جو را برای دانشجویان آفریده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان در پایان تأکید کرد: فضای این دانشگاه باید الگوهایی از جنس دانشجوها داشته باشد تا دانشجویان بتوانند از توان کارشناسی مدیر و مافوق خود به‌طور صحیح استفاده کنند‌.

 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: