• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 979-5997-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : گفتگو

دادستان اسدآباد خبرداد؛

1800خودرو و موتورسیکلت توقیف شده در اسدآباد تعیین تکلیف می‌شوند

دادستان اسدآباد از تعیین تکلیف 1800 خودرو و موتورسیکلت توقیف شده این شهرستان خبر داد.

علی رضا سلطانی متهور  در گفت‌و گو با ایسنا،منطقه همدان، اظهار کرد: طی چند سال اخیر 200 دستگاه خودرو و 1600 دستگاه موتورسیکلت در  سطح شهرستان توقیف شده که این تعداد دستگاه خودرو و موتور سیکلت در یکی از پارکینگ‌های سطح شهر نگهداری می‌شوند.

وی افزود:نداشتن گواهینامه ،تصادف ،مزاحمت های خیابانی از مهمترین دلایل توقیف این تعداد دستگاه وسایط نقلیه  بوده است.

سلطانی متهور با تاکید بر تعیین تکلیف وترخیص  این تعداد وسایط نقلیه توقیف شده تصریح کرد:تاکنون 300 دستگاه از وسایط نقلیه فوق در سه روز گذشته ترخیص و به صاحبانشان برگردانده شده است.

دادستان اسدآباد خاطرنشان کرد:برخی از وسایط نقلیه توقیفی نگهداری شده در پارکینگ در چند سال اخیر کسی دررابطه با این موتورسیکلت و خودروها  مراجعه نکرده که  مطابق مقررات قانونی جهت سیر مراحل مزایده و فروش آنها و تحویل وجه حاصل به سازمان اموال تملیکی دستورات مقتضی صادر شده است.

سلطانی متهور در ادامه از ساخت واحداث بازداشتگاه موقت در شهرستان اسدآباد خبر داد و گفت:در حال حاضر منتظر ارسال تاییدیه طرح  هستیم که با دریافت  تاییدیه ،دستور احداث بازداشتگاه موقت اسدآباد انجام خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه جانمایی ساخت و احداث بازداشتگاه موقت اسدآباد انجام گرفته است، تصریح کرد:برای این طرح 2 میلیارد اعتبار پیش بینی شده که به محض تاییدیه طرح اعتبارفوق به حساب سازمان زندان ها واریز خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: