• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 979-6397-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون فرماندار ملایر:

مطالبات به‌ حق دانشجویان به ‌موقع پیگیری شود


معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ملایر گفت: دانشجویان  تحول ساز هستند و در همه تحولات پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی حضوری مستمر و تأثیرگذار داشته ‌اند.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، سعید کتابی چهارشنبه 14 آذر ماه در ششمین جلسه کمیسیون دانشجویی شهرستان ملایر، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو، افزود: یکی از مواردی که دانشجویان حضور پُررنگی داشتند، دوران دفاع مقدس بود که شهدای دانشجوی زیادی تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شد.

وی تصریح کرد: مطالبات به‌ حق دانشجویان در دانشگاه‌ها به ‌موقع پیگیری شود تا انباشت مطالبات صنفی به موارد سیاسی تبدیل نشده و به بیرون از دانشگاه کشیده نشود.

معاون فرماندار ملایر یادآورشد: بسیاری از تحولات تاریخی ما از دانشگاه‌ها شروع شد و دانشجویان به‌عنوان قشری متفکر، حساس و پیگیر شناخته‌شده‌اند.

کتابی با اشاره به شهدای دانشجوی شهرستان ملایر، خاطرنشان کرد: حدود 14 هزار دانشجو در 11 مرکز آموزش عالی شهرستان مشغول تحصیل هستند که باید موارد فرهنگی و صنفی این دانشجویان با حساسیت بیشتری دنبال شود.

معاون فرماندار ملایر عنوان کرد: با داشتن دانشجویان خلاق و متفکر در کشور توانسته‌ایم در دنیا به لحاظ علمی حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم و این روند همچنان روبه رشد است.

کتابی با اشاره به ثبت جهانی انگور ملایر، افزود: در جهانی‌شدن انگور ملایر مجموعه دانشگاه ملایر به‌ویژه پژوهشکده انگور تلاش‌های تلاش‌های زیادی داشته است که نشان از پویایی و همگام بودن، دانشگاه با مسئولین و مردم است.

وی حضور روز گذشته رئیس ‌جمهور در جمع دانشگاهیان را اثرگذار ارزیابی و بیان کرد: روز دانشجو را باید در شهرستان باقوت و همه امکانات برگزار کنیم و محور همه برنامه‌های شهرستان دانشگاه و دانشجویان باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: