• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-2892-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار همدان:

جنبش دانشجویی از ویژ‌گی‌های بارز استکبارستیزی و حفظ استقلال وطن است

استاندار همدان گفت: جنبش دانشجویی همواره یک نقش اثرگذار و مفیدی بوده و هست که ویژ‌گی‌های بارز آن استکبارستیزی و حفظ استقلال وطن است.

به گزارش ایسنا،منطقه همدان،سید سعید شاهرخی پنجشنبه ۱۵آذر در جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی استان همدان ضمن گرامیداشت 16 آذرماه روز دانشجو، اظهار کرد: اوج جنبش دانشجویی در تبعیت از دین مبین اسلام و همراهی با امام راحل در پیروزی انقلاب اسلامی خود را نشان داد و هدف و آرمان‌های شهدای دانشجو دفاع از کیان و استقلال وطن بوده است.

.وی با تاکید بر حقانیت تدابیر سیاست دولت تدبیر و امید در پنج سال گذشته، خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های دولت در سیاست خارجی جلب اعتماد عمومی و افزایش جایگاه نظام جمهوری اسلامی در دنیاست که با ایجاد توافق برجام اقداماتی را ایجاد کرد.

شاهرخی با اظهار خرسندی از اینکه با وجود محدودیت و فشارهای سران استکبار نفت ایران همچنان به مجامع بین‌المللی صادر می‌شود، خاطرنشان کرد: در این دوران حساس همه مدیران و مسئولان استان و شهرستان‌ها در مواجهه با تهدیدات و تحریم‌های دشمن باید نقش موثری را ایفا کنند.

وی با بیان اینکه دولت در جنگ اقتصادی پیش آمده در خط نخست مبارزه قرار دارد، تصریح کرد: در این شرایط باید نوع مدیریت و تصمیم‌گیری‌ها متفاوت باشد و به صورت جهادی انجام شود.

شاهرخی با تاکید براینکه اصل تمرکز کاری همه مدیران شایسته‌سالاری، خدمت به مردم و سیاست دولت باشد‌، افزود: باید به برنامه‌های اجرایی سرعت ببخشیم و تلاش خود را برای تحقق اقتصاد مقاومتی مضاعف کنیم.

استاندار همدان بر گسترش فرهنگ جهادی در مدیران تاکید کرد و گفت: بر سر منافع مردم با هیچ جناحی تعارف نداریم و اصل تمرکز کاری همه مدیران باید شایسته‌سالاری، خدمت به مردم و سیاست دولت باشد.

وی با بیان اینکه در انتخاب همکاران در پست‌های مختلف ملاک استواری و جدیت در حرکت است، تصریح کرد: با وجود شرایط کشور در هیچ سازمانی نباید رخوت و سستی باشد. 

شاهرخی در پایان با تاکید براینکه توجه به بخش خصوصی، جذب سرمایه‌گذاری به عنوان بستر توسعه استان تنها راه نجات استان است، اظهار کرد: واگذاری پروژه‌ها به بخش خصوصی یک اصل غیرقابل انکار است که باید اجرا شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: