• شنبه ۱۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 979-7397-5
  • خبرنگار : 8119
  • منبع خبر : گفتگو

واژگونی خودروی حامل گوسفند در محور ملایر-همدان

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر از واژگونی خودروی سنگین حامل گوسفند در ورودی محور ملایر – همدان خبر داد.

وحید جوادی در گفتوگو با ایسنا، منطقه همدان، در این رابطه افزود: امروز در ساعت 2 و 30 دقیقه صبح امروز طی تماس تلفنی یکی از شهروندان با مرکز سامانه ۱۲۵، واژگونی خودروی سنگین در محور ورودی شهر ملایر روبروی جایگاه سوخت رسانی نظری گزارش شد.

وی اظهارکرد: به محض اطلاع یک دستگاه خودروی امداد و نجات با تجهیزات کامل همراه امدادگران به محل اعزام و پس از رسیدن مشاهده شد خودروی سنگین بنز که حامل چندین رأس گوسفند بوده به علت بارش برف و باران و لغزندگی دچار واژگونی شده بود.

جوادی ادامه داد: امدادگران ابتدا راننده خودروی مذکور را از زیر ماشین به بیرون انتقال دادند که به علت مصدومیت شدید از ناحیه قفسه سینه، راننده مصدوم با هماهنگی نیروهای ۱۱۵ برای مداوا به بیمارستان انتقال داده شد سپس گوسفندان گرفتار در زیر ماشین را نجات دادیم که در این زمینه تعداد چهار رأس گوسفند تلفات داده و تعداد یک رأس دیگر مصدوم شد.

وی افزود: به علت امن کردن اموال و گوسفندان مالک، نیروهای آتش نشانی چادر برزنتی خودروی فوق را به روی دیگر اموال جا مانده پوشش داده و تحویل نیروی انتظامی داده شد.

جوادی در ادامه گفت: پس از تماس تلفنی یکی از اهالی روستای علوی، یک دستگاه خودروی سنگین همراه آتش نشانان با تجهیزات کامل به محل اعلام شده حرکت کرد و به محض رسیدن مشاهده شد حریق در یکی از انبارهای علوفه یونجه و کاه رخ داده است.

وی اظهار کرد: به علت وسعت و حجم زیاد آتش، آتش نشانان برای جلوگیری از سرایت آتش به دیگر نقاط حساس محل و دیگر انبارهای مجاور، به دو تیم عملیاتی تقسیم و با استفاده از دو حلقه شیلنگ یک و یک دوم اینچ و آب تحت فشار پمپ اقدام به اطفای حریق کردند.

جوادی گفت: با توجه به مشاهدات و به گفته مالک به مقدار 4.5 تن یونجه و کاه در انبار مورد حریق قرار گرفته و علت حریق به گفته مالک عمدی بوده اما صحت و سقم خبر عمدی بودن موضوع، توسط کارشناسان در حال بررسی است.

*** عکس تزئینی است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: