• شنبه ۱۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-5790-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نایب رئیس شورای شهر همدان:

زیرساخت‌های جلوگیری از فساد در همدان آماده می‌شود

نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان از افزایش ۴ برابری بودجه مرکز مطالعات در حوزه فناوری خبرداد. 

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، حمید بادامی نجات ۱۷ آذر در گرامیداشت روز دانشجو در سالن همایش‌های دانشگاه پیام نور مرکز همدان، با بیان اینکه امسال برای توسعه حوزه فناوری با پارک علم و فناوری چندین جلسه برگزار شده است، مطرح کرد: شورای شهر همدان طی مصوبه‌ای شهرداری را ملزم کرده تا در صندوق فناوری سرمایه‌گذاری کند.

وی با تأکید بر اینکه سال آینده تمامی زیرساخت‌ها برای ساخت شهر الکترونیک به منظور جلوگیری از فساد آماده می‌شود، تصریح کرد: هیچ‌گونه انتصابی در شهرداری براساس فشار و رانت رخ نداده است و شورای شهر براساس همدلی و قانون عمل می‌کند.

دیگر عضو شورای شهر همدان با بیان اینکه رویداد همدان ۲۰۱۸ فرصتی برای معرفی جاذبه‌های گردشگری استان همدان بود، عنوان کرد: شورای شهر باتمام توان کوشید تا گردشگری را محور اصلی توسعه همدان قرار دهد.

علی‌اکبر کاووسی‌امید در پاسخ به این سوال که آیا در شهرداری همدان فیش‌های حقوقی برای افرادی که کارمند شهرداری نیستند، وجود دارد؟ مطرح کرد: در حال تحقیق و تفحص هستیم تا افرادی که بدون کار در شهرداری مشمول دریافت حقوق می‌شوند را شناسایی کرده و با آنها برخورد کنیم.

وی از شفافیت آراء در جلسات شورای شهر خبر داد و بیان کرد: بالای ۹۹ درصد جلسات شورای شهر با حضور خبرنگاران تشکیل می‌شود و حاضران می‌توانند به راحتی آرای داده شده را مشاهده کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: