• شنبه ۲۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-3992-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

نماینده همدان:

عملکرد وزیر علوم قابل دفاع است

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از عملکرد وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مدت تصدی پست وزارتش دفاع کرد.

امیر خجسته در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، در تشریح استیضاح تعدادی از وزرا در روزهای اخیر، اظهار کرد: استیضاح و سوال از وزرا حق قانونی نمایندگان است و اگر مواردی به نفع عموم مردم باشد می‌توانند از این حق خود استفاده کنند.

وی ادامه داد: استیضاح وزرا نباید جنبه سیاسی و منافع شهر و استانی داشته باشد بلکه باید منافع ملی و عمومی مردم درنظر گرفته شود.

خجسته با اشاره به عملکرد قابل قبول وزیر علوم بیان کرد: وزیر علوم تا کنون از تمام توانش، با نهایت دقت و سرعت در کارهای مربوطه، عملکرد قابل قبول و مطلوبی داشته است.

وی خبر منتشر شده مبنی بر استیضاح وزیر علوم را نه تایید و نه تکذیب کرد و گفت: وزیر علوم عملکرد مطلوبی دارد اما اگر عده‌ای از نمایندگان خلاف این نظر را دارند می‌توانند درخواست خود را در کمیسیون مربوطه مطرح کنند، در این صورت دکتر غلامی موظف به پاسخگویی جامع و قانع‌کننده به نمایندگان است. 

نماینده مردم همدان در خانه ملت با تأکید بر عملکرد نظارتی مجلس، عنوان کرد: اگر کسی از وزرا یا نمایندگان به‌دنبال منافع شخصی باشد، با تمام توان با آن مقابله می‌شود چرا که کار مجلس نظارت است و اگر مجلس این وظیفه مهم را فراموش کند، فاتحه مجلس را باید خواند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: