• دوشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9710-1793-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

طرح سلامت، تحول بزرگی در بهداشت و درمان کشور است

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان همدان از تغییر عملکرد و مدیریت در دانشگاه علوم پزشکی خبرداد.

به گزارش ایسنا منطقه همدان حبیب‌اله موسوی‌بهار ۲۴ دی در همایش گرامیداشت روز پرستار با اشاره به اجرای طرح اصلاحاتی سلامت، بیان کرد: ازسال گذشته، وزیر سابق بهداشت‌ودرمان اقدام به تحول مفیدی در عرصه بهداشت‌ودرمان به نام طرح سلامت آغاز کردند که جامعه از این طرح مثبت بهره‌مند شدند.

وی بابیان اینکه جامعه، وزیر سابق بعداشت‌ودرمان را به‌عنوان یک وزیر پرتلاش و مفید شناخته است، مطرح کرد: سرپرست فعلی وزارت بهداشت‌ودرمان نیز راه اصلاحات را براساس دیدگاه و تجارب سالیانه خود به خوبی در پیش گرفته است.

موسوی بهار از احتمال معرفی نمکی، سرپرست فعلی وزارت بهداشت‌ودرمان به منسد وزارت خبرداد و گفت: سرپرست فعلی وزارت ببهداشت‌ودرمان قصد دارد با اصلاحات پیش‌بینی شده شرایط جامعه پزشکی و پرستاران و بیماران را بهبود دهد؛ امیدواریم که این فرد رای وزارت را کسب کند تا شاهد تحولات مفید در جامعه پزشکی و پرستاری باشیم.

وی شایعات مبنی بر احتمال انتخاب یکی از گزینه‌های وزارت بهداشت‌ودرمان را تکذیب کرد و عنوان کرد: پخش مطالبی مربوط به وزیر احتمالی، علاقه همشهریان نسبت به بنده است همچنین برای همدانی‌ها خوشایند است که یکی از همشهریانشان به منسد وزارت بنشیند.

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان همدان با بیان اینکه جمع آوری توشه آخرت و کسب رضایت خلق خدا فرصتی است که نصیب هرکسی نمی‌شود، اظهار کرد: دین، نژاد و تابعیت برای پرستاران هیچ‌گاه در اولویت قرار ندارد بلکه تنها جان و وضعیت جسمانی برای آن‌ها مهم است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: