• یکشنبه ۳۰ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9710-995-5
  • خبرنگار : 81123
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:

جوانان روحیه‌ای مطالبه‌گر داشته باشند

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: امروز جوانان باید دارای روحیه مطالبه‌گری باشند و اگر شاهد کم‌کاری از جانب یک مسئول بودند به او تذکر بدهند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، منطقه همدان، محسن جهانشیر در دیدار با اعضای مجمع استانی سازمان‌های مردم نهاد با بیان اینکه جوانان نیرومندترین سرمایه جامعه هستند و ما شاهد نقش تاثیرگذار آنها در پیروزی انقلاب، دفاع مقدس و پس از جنگ تحمیلی بوده و هستیم، اظهار کرد: شعار من در حوزه جوانان، "جوان باوری، جوان محوری و جوان یاوری" است و بنابراین باید جوانان را با همه ارزش‌هایی که دارند باور کنیم و مهمتر اینکه این شعار در همدان عملی و نهادینه شود.

وی با بیان اینکه باید همدان در مجمع ملی سازمان‌های مردم نهاد صاحب جایگاه شود، تصریح کرد: نگاه ویژه به حوزه جوانان دارم و به هیچ وجه نخواهم گذاشت این حوزه زیر سایه ورزش قرار گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه حق جوان است كه در جامعه شاد باشد و از زندگى خود لذت مشروع ببرد، عنوان کرد: نگاه ما این است که اگر جوان مورد اعتماد جامعه قرار گیرد احساس مسئولیت بیشتری نسبت به خود، خانواده و جامعه خواهد داشت.

جهانشیر با اشاره به اینکه جوانان باید دارای روحیه مطالبه‌گری باشند و اگر در جایی دیدند که مسئولی در حوزه خود کم‌کاری می‌کند به او تذکر بدهند، افزود: بدون تردید رشد و توسعه کشور در گرو توجه به نسل جوان و اعتماد به این نسل تاثیرگذار است.

وی با بیان اینکه ایجاد شادی و نشاد در بدنه جامعه یکی از وظایف مهم سمن‌هاست، با اشاره به برگزاری مجمع ملی سمن‌های جوانان کشور در استان کرمان، اظهار کرد: اعضای مجمع استانی سازمان های مردم نهاد همدان باید حضوری فعال در این انتخابات داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: