• پنجشنبه ۴ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9711-1297-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

افزایش 40 درصدی جذب نیروهای طرحی در دانشکده علوم پزشکی اسدآباد

سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ـ درمانی اسدآباد از افزایش جذب 40 درصدی نیروهای طرحی در دانشکده علوم پزشکی این شهرستان خبر داد .

فرید یوسفی در گفت و گو با ایسنا ،منطقه همدان اظهار کرد:این میزان افزایش جذب نیروهای طرحی دانشکده علوم پزشکی شهرستان طی 18 ماه گذشته بعد از استقلال دانشکده انجام گرفته است .

وی در ادامه با اشاره به وضعیت استخدامها در دانشکده علوم پزشکی اسدآباد گفت: دانشکده علوم پزشکی اسدآباد قبل از انتزاع و مستقل شدن از دانشگاه علوم پزشکی همدان دارای 680پست سازمانی بود که در یکسال منتهی به مستقل شدن 38 نفر همکار را جذب کرد ،اما پس از استقلال دانشکده و طی 18 ماه پست‌های سازمانی به 892 نفر افزایش یافته و در یکسال اخیر 139 همکار جذب این دانشکده شده‌اند .

یوسفی همچنین جذب بیش از 70 نیروی شرکتی،اخذ مجوز   mph برای 4 نفر از کارکنان معاونت بهداشتی با افزایش 90 درصدی ، اخذ 212 ردیف پست سازمانی برای تشکیلات سازمانی را از دیگر اقدامات این دانشکده بعد از استقلال عنوان کرد و افزود: در حال حاضر دانشکده دارای 254 دانشجو در سه رشته مامایی ،پرستاری و فوریتهای پزشکی بوده که رشته های جدید برای این دانشکده در راه است .

وی با بیان اینکه دانشجویان دانشکده در دو خوابگاه استیجاری اسکان داده شده‌اند، گفت: درحال حاضر دانشکده علوم پزشکی اسدآباد درحال انعقاد قرارداد با وزارت متبوع برای 3خوابگاه تملکی و مختص به دانشکده است .

یوسفی افزایش تعداد پزشکان متخصص زنان و زایمان از یک نفر به سه نفر، تدوین و نهایی‌سازی تشکیلات شبکه بهداشتی ـ درمانی و نهایی‌سازی پست‌های بیمارستان ،در دست بررسی بودن ارزشیابی سال‌ 95 و 96 دانشکده ، جذب 26 پزشک متخصص را از دیگر اقدامات این دانشکده بعد از استقلال در 18 ماه گذشته برشمرد .

وی در ادامه با اشاره به فعالیت 2 کلینیک تخصصی در شهرستان تصریح کرد: کلینیک تخصصی بیمارستان قائم (عج) با 777 متر مربع زیر بنا، در سه طبقه و با اعتباری افزون بر 14 میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات طرح تحول سلامت در مهرماه سال 96 به بهره‌برداری رسید .

یوسفی اضافه کرد: پلی‌کلینیک تخصصی ویژه امید نیز در محل سابق آزمایشگاه مرکز بهداشت در فروردین‌ماه سال 97 با صرف اعتباری افزون بر 600 میلیون ریال برای ارائه خدمات هر چه مطلوب تر به همشهریان افتتاح شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: