• پنجشنبه ۴ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9711-1994-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

انقلاب اسلامی در چهل سالگی

میخواهند با برگزاری کنسرت ذائقه مردم را برگردانند

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ذائقه مردم را به سمت شهادت طلبی تقویت کنید نه اینکه با انس به موسیقی، کنسرت و برنامه های انحرافی ذائقه ها را برگردانید .

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه همدان، سید مصطفی موسوی اصفهانی ظهر پنجشنبه در همایش "تبیین جهاد طلایه داران فاطمی" اظهار داشت: مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی در این چهل سال، حرکت دادن امت اسلامی و مخصوصا نسل جوان به سوی پروردگار بوده است .

وی افزود: وجود ۸ هزار شهید فقط از استان همدان و ۲۵۰ هزار شهید از سراسر کشور نشان از حرکت دادن امت اسلامی به سوی پرودرگار بوده است که این حرکت استکبار ستیزی و شهادت طلبی، ایثار و استقامت در برابر طاغوت و جبهه مقاومت الهی را باید زنده نگهداشت .

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ملت در این ۴۰ سال پس از انقلاب به ندای رهبری لبیک گفتند، تصریح کرد: انبیا آمدند تا ما را از خود پرستی، بت پرستی و دنیا پرستی به خدا پرستی برسانند .

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی این هنر را دارد که جوانان ما را برای حفظ انقلاب اسلامی عزیز و جبهه های حق علیه باطل تربیت کند .

آیت الله موسوی اصفهانی خطاب به روحانیون بیان کرد: وظیفه ما در ادامه راه انقلاب حفظ خط شهادت، اخلاص، ایثار و پیشرفت تا رسیدن به خدای متعال است و ما وظیفه داریم مردم را تا جایی برسانیم که انبیا هدایت کردند و خدا خواسته است .

وی تاکید کرد: انقلاب، روحیات الهی در این امت را زنده کرد و چهل است و این انقلاب و ایثار و استقامت از سوی باری تعالی به مردم ما عنایت شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: