• دوشنبه ۸ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9711-1891-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : گفتگو

مدیرکل راه و شهرسازی همدان؛

اولتیماتوم برای تخلیه خانه‌های سازمانی

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان با بیان اینکه ساکنین خانه‌های سازمانی هیچ فرصتی ندارند، گفت: تمامی ساکنین خانه‌های سازمانی باید هرچه سریعتر این واحدها را ترک کنند.

حسن ربانی ارشد در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهارکرد: از نظر ما همه باید خالی کنند اما برخی مقاومت می‌کنند.

وی با بیان اینکه تمامی مکاتبات لازم برای تخلیه خانه‌های سازمانی صورت گرفته است، تصریح کرد:  همه ارگانهای نظارتی هم قرار است به اداره کل راه وشهرسازی در این زمینه کمک کنند.

ربانی ارشد درباره اینکه برخی افراد سالیان طولانی در این واحدها سکونت داشته و حاضر به ترک این خانه‌ها نیستند، تأکید کرد: این اقدام اشتباه بوده و درحال حاضر باید همه واحدها تخلیه شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان با تأکید براینکه از نظر قانون باید تمامی این واحدها تخلیه شود، ادامه داد: بعد از تخلیه این واحدها تخریب می‌شود چرا که دولت برنامه و طرحی برای ساخت و ساز مشارکتی و ارزش افزوده برای املاک دولت دارد.

به‌گزارش ایسنا؛ چندی پیش طبق اطلاعات واصله به ایسنا، مطلع شدیم 78 نفر از کارکنان و مدیران دولتی همدان با وجود چنین قانونی و برخی از آنها با وجود مالک بودن و داشتن توانایی خرید مسکن هنوز هم در خانه‌های سازمانی اداره‌کل راه و شهرسازی استان همدان واقع در پشت بیمارستان بوعلی سکونت دارند و سال‌هاست این منازل را تصرف کرده‌اند به طوریکه طبق شنیده‌ها برخی از ساکنان از سال 78-77 به این خانه‌ها وارد و ماندگار شده‌اند.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: