• چهارشنبه ۱۰ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9711-1195-5
  • خبرنگار : 81123
  • منبع خبر : گفتگو

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:

رویکرد اصلی پایگاه قهرمانی، استعدادیابی باشد

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: رویکرد اصلی پایگاه قهرمانی شهر همدان، باید توجه به امر مهم استعدادیابی باشد.

محسن جهانشیر در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: رویکرد اصلی پایگاه قهرمانی باید استعدادیابی، انجام فرآیند شناسایی، کشف، پرورش و تحویل ورزشکاران به عنوان قهرمان به جامعه ورزشی استان باشد.

وی عنوان کرد: ورزشکاران تیم ملی که در اردوهای مختلف آمادگی به سر می‌برند، می‌توانند با حضور در این پایگاه از تمام امکانات به‌روز ورزشی بهره‌مند شده و خود را برای رقابت‌های مهم و بین‌المللی آماده کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان تصریح کرد: این پایگاه فرصت ویژه‌ای را برای هیات‌های ورزشی فراهم کرده تا آمادگی ورزشکاران و قهرمانان خود را بررسی و آنان را برای حضور در عرصه‌های بین المللی محک بزنند.

جهانشیر ادامه داد: در برخی نقاط شهر همدان و بخش‌های تابعه شاهد کم توجهی به حفظ و نگهداری اماکن و فضاهای ورزشی هستیم، اما باید در حفظ و حراست این سرمایه‌های ورزش استان که برای آنها اعتبارات هنگفتی هزینه شده، کوشا باشیم.

وی بیان کرد: به طور مثال اگر ایزوگام یک مکان ورزشی دچار آسیب شد بلافاصله باید آن را ترمیم کرد نه اینکه به بهانه تعمیراتی که از سوی این اداره کل صورت می‌گیرد، سایر قسمت‌های یک فضای ورزشی را به حال خود رها کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان خاطرنشان کرد: متاسفانه در برخی از اماکن و فضاهای ورزشی مورد استفاده در سطح استان و شهر همدان شاهد عدم بهره‌برداری صحیح هستیم و بسیاری از امکانات موجود در سالن‌ها و مجموعه‌های ورزشی به دلیل عدم مراقبت صحیح، با خسارات جدی مواجه شده‌اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: