• چهارشنبه ۱۰ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9711-4897-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

انقلاب اسلامی در چهل سالگی

اجرای 40 برنامه در دهه فجر فاطمی در رزن

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رزن گفت : 65 کانون فرهنگی و هنری در مساجد شهرستان فعال هستند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، منطقه همدان،علی سیف‌یار در نشست هم اندیشی با مدیران کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان رزن با عنوان اینکه اين كانون‌ها نقش به‌سزايي در برگزاري برنامه‌هاي فرهنگي و هنري در روستاها دارند اظهار داشت: 65 کانون فرهنگی وهنری در مساجد شهرستان رزن فعال است.

وی خاطرنشان کرد: در تمام جلسات ونشست‌های فرهنگی و هنری ضمن تجلیل از خدمات گذشتگان بدنبال آن هستیم  تا امیدواری به آینده را در نسل جوان بیش از پیش تقویت كنيم .

سیف یار با اشاره به در پیش رو بودن دهه فجر گفت: شعار محوری چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران "افتخار به گذشته و امید به آينده" است .

وی تاکید کرد: امسال برنامه های دهه مبارک فجر به لحاظ تقارن با ایام فاطمیه با رویکرد فاطمی و الگو گرفتن از سیره اخلاقی حضرت فاطمه زهرا«س» درشهرستان برگزار می‌شود.

سیف یار با اشاره به برنامه های اجرایی دردهه مبارک فجر افزود: اين برنامه ها شامل 40 برنامه شاخص ومتنوع فرهنگی و هنری در چهل کانون فرهنگی وهنری مساجد سطح شهرستان واهداء کتاب به مراکز فرهنگی وهنری است .

  فرمانده سپاه ناحیه رزن نیز در ادامه گفت: انقلاب اسلامی در طول این ۴۰ سال  به یک پختگی رسیده است و برکات فراوانی در حوزه های مختلف داشته است .

وی با اشاره به اینکه تبلیغات دشمن علیه انقلاب اسلامی حاکی از دستیابی به اهداف نظام است، ادامه داد: تئوری اصلی انقلاب اسلامی احیای اسلام بوده که بر مبنای آن تئوری شکل گرفته است و تابه امروز 60میلیون جوان با گرایش های مختلف به اسلام روی آورده اند .

فرمانده سپاه رزن  با بیان اینکه هم فکری و هم افزایی عامل بسیار موثری در دستیابی به اهداف است گفت: تشکیل اتاق فکر برای هریک از کانون ها و دعوت از جوانان از دستیابی دشمنان به اهداف پیش بینی شده نظام جلوگیری می‌کند .

مهدوی پور  افزود: مدیران کانون های فرهنگی،هنری مساجد افسران جنگ فرهنگی هستند که می‌توانند با جذب جوانان موفق عمل کنند.

وی با اشاره به وجود ۱۷۵ مسجد و حسینیه در سطح شهرستان رزن گفت: متاسفانه ۱۲۰ مسجد فاقد روحانی است و فقط ۵۵ روحانی در شهرستان فعالیت می‌کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: