• شنبه ۱۳ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9711-5094-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

برگزاری مسابقه ی کتابخوانی "حرمان هور" در همدان

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی همدان گفت : مسابقه ی کتابخوانی"حرمان هور " همزمان با گرامیداشت طلیعه ی انقلاب اسلامی در سطح دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در همدان برگزار می شود .

فاطمه عزیزی هرمز در گفت‌وگو با ایسنا منطقه همدان اظهار کرد: کتاب حرمان هور شامل دست نوشته های شهید احمد رضا احدی نفر اول رشته ی پزشکی است که متولد شهرستان ملایر بوده که به اهتمام علیرضا کمری چاپ شده و توسط بنیاد حفظ آثار و نشرارزش های دفاع مقدس استان همدان با تخفیف تهیه و در اختیار معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی قرار گرفته است .

وی در ادامه افزود: هدف از برگزاری این مسابقه ادای دین به شهدای گرانقدر دفاع مقدس، معرفی الگوهای دست یافتنی و ملموس به دانشجویان و همچنین معرفی اسطوره های دوران دفاع مقدس است .

عزیزی هرمز در خصوص شرایط برگزاری این مسابقه تصریح کرد : تمام دانشجویان دانشگاه ها و موسسات و مراکز آموزش عالی همدان با مراجعه به دفاتر امور فرهنگی دانشگاه خود یا دفتر معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی در دانشگاه بوعلی و علوم پزشکی می‌توانند این کتاب را تهیه و در مسابقه ثبت نام کنند .

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی همدان در پایان افزود: زمان برگزاری این مسابقه 13 اسفندماه سال جاری است و همزمان با روز شهید از نفرات برتر هر یک از دانشگاه ها و سه نفر برتر استانی در مراسمی تجلیل خواهد شد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: