• یکشنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9711-5994-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده سپاه انصارالحسین استان همدان:

عدم اطاعت از رهبری؛بزرگترین مشکل جمهوری اسلامی

فرمانده سپاه انصارالحسین استان همدان بزرگترین مشکل جمهوری اسلامی را عدم اطاعت محض از رهبری معرفی کرد و گفت:افتخار جمهوری اسلامی داشتن رهبر حکیم و فرزانه ای است که با پیروی و عمل به فرمایشات ایشان این نظام هیچگاه دچار مشکل نخواهد شد .

به گزارش ایسنا،منطقه همدان،سردار مظاهر مجیدی یک شنبه 14 بهمن در نهمین مجمع بسیجیان استان همدان با بیان اینکه همدان امسال مفتخر به میزبانی شهیدان دیباج است اظهار کرد: شعار دهه فجر امسال افتخار به گذشته ای همراه با استقامت،مردانگی و امید و نگاه به آینده ای روشن است و مسئولان و اساتید بزرگوار باید در هر فرصتی معنای این شعار را برای مردم بازگو کنند .

وی تبعیت مردم از نظام جمهوری اسلامی را عامل موثر درپیروزی و استمرار انقلاب اسلامی دانست و افزود:حضور پابه کار مردم  و حماسه آفرینی آنها در تمام عرصه ها رمز موفقیت انقلاب اسلامی و مقابله با تهدیدها، تحریم های اعمالی از طرف استکبار جهانی است .

مجیدی با بیان اینکه استفاده از ظرفیت بسیج  در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی موثر خواهد بود گفت: بسیج از بدو انقلاب اسلامی در بحث امنیت و محرومیت زدایی نقش آفرینی داشته است و اقشار بیست و دوگانه آن می توانند در عرصه های مختلف کمک حال استان باشند .

وی با بیان اینکه طرح بسیج همگام با کشاورز با هدف کمک به ارتقای کشاورزی، بالا بردن میزان تولید محصول کشاورزان، علمی شدن کشاورزی و ارگانیک کردن محصولات اثرات خوبی را در تمام شهرستان ها به دنبال داشته باشد اضافه کرد: بسیج همگام با کشاورز از سوی هر نهادی می‌تواند کمک شایانی به آبادانی روستاها، رونق اقتصادی کشور، ایجاد فرصت‌های مناسب اشتغال، جلوگیری از مهاجرت به شهر‌ها داشته باشد .

وی بااشاره به منویات مقام معظم رهبری درباره کم کردن وابستگی اقتصادی به نفت بیان کرد: اگر از زمانی که ولایت فقیه این موضوع را مطرح می کردند ما وابستگی به منابع نفتی را کاهش میدادیم اکنون بااین مشکلات مواجه نبودیم و بسیجیان باید به سمت و سوی نهادینه کردن فرمایشات رهبری حرکت کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: