• دوشنبه ۱۵ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9711-6494-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

خاکریز مستضعفان؛خاکریز اصلی دشمن

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین استان همدان با بیان اینکه در جنگ اقتصادی دشمن چندین قرارگاه زده و معیشت مردم را هدف قرار داده است گفت: خاکریز اصلی دشمن، خاکریز مستضعفان است .

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، سردار مهدی فرجی دوشنبه ۱۵ بهمن در نشست بصیرتی "من انقلابی ام" با بیان اینکه امروزه جمهوری اسلامی بهترین شرایط را در دنیا دارد اظهار کرد: نگرانی های دشمن با رشد و بالندگی انقلاب افزایش یافته است در حالی که ما با قدرت ایستاده ایم و نسبت به آنها نگرانی نداریم .

وی سوء مدیریت، کم کاری و ایجاد نارضایتی بین مردم برای پیاده کردن سیاست های مخرب را از مهمترین عوامل ایجاد مشکلات داخلی برشمرد و افزود: آمریکا به شدت با انقلاب و پیشرفت آن مخالفت می‌کند چراکه مردم ایران و انقلاب آمریکارا کوچک و خوار کردند .

فرجی، ترامپ را یک قمار باز حرفه ای و تاجر کار کشته دانست و گفت: بسیاری از مشکلات در خاکریزهای داخلی بوده و امروزه مهم ترین خاکریز بین دشمن و جمهوری اسلامی معیشت مردم و مستضعفین است .

وی با بیان اینکه چرا آمریکا از ایران و موشک های آن می ترسد؟ عنوان کرد: آنها اراده استفاده از قدرت را ندارند و نمی توانند در برابر جمهوری اسلامی کاری از پیش ببرند .

فرجی بااشاره به اقدامات عربستان و خریداری گوسفندهای ایران به هر قیمتی گفت: دشمن با هدف قرار دادن معشیت مردم سعی در منحرف کردن افکار از مسائل اصلی انقلاب دارد .

فرجی با ابراز ناراحتی از اینکه بیشترین خرید شب کریسمس توسط شیعیان در تهران انجام شده است گفت: چه اتفاقی در کشور افتاده که امروزه ۴۰۰ برابر کشور چین لوازم آرایشی وارد می شود و اولین کشور در جراحی زیبایی دنیا هستیم؟

وی با بیان اینکه بیشترین عمل جراحی زیبایی بینی در قشر متوسط انجام می شود عنوان کرد: دشمن امروز فرهنگ را مورد تهاجم قرار داده است و از هیچ کوششی دریغ نکرده و می خواهند فکر مردم را به قیمت رب و پوشک مشغول کند .

فرجی با بیان اینکه طبق آمار یونسکو ایرانیان بیشتر از متوسط دنیا لباس مصرف می کنند تصریح کرد: میلاد پیامبر و حضرت زهرا باید به جای کریسمس مهمترین مناسبت ملی و دینی ما باشند .

وی در پایان افزود: رزمندگان یمن با کمترین امکانات مقاومت کردند اما امروزه آقایان شرایطی را به وجود آوردند که یک ساعت هم نمی توانیم بدون اصراف کردن طاقت بیاوریم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: