• چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9711-10997-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

۲۲بهمن مردم بینش سیاسی خود را به رخ جهانیان خواهند کشید

استاندار همدان گفت:مردم با حضور پرشور خود در مراسم ۲۲ بهمن بینش سیاسی خود را به رخ جهانیان خواهند کشید.

به گزارش خبرگزاری ایسنا،منطقه همدان، پیش ازظهر امروز سید سعید شاهرخی در دیدار با امام جمعه شهرستان رزن با اشاره به تقارن دهه فجر با ایام فاطمیه اظهارداشت: ریشه انقلاب اسلامی در دین باوری مردم و اعتقادات دینی و احیای ارزش های اسلامی بود و تا به امروز هم مردم برسر این اعتقادات باقی مانده اند.

وی افزود: این مردم عزیز 40 سال تمام سختی هایی که بد خواهان نظام برانقلاب ایجاد کرده‌اند را با سربلندی پشت سر گذاشته  و امروز هم شاهد پایداری مردم و جشن‌های شکوهمند انقلاب هستیم‌ .

استاندار همدان باییان اینکه در 22 بهمن مجددا خواهیم دید که جوانان امروز و دیروز  نسل به نسل با امام و انقلاب پیوند خورده اند گفت:مردم نمایش و بینش سیاسی خود را در این روز به رخ جهانیان میکشند .

نماینده مردم شهرستان رزن هم با بیان اینکه درطول 3سال اخیر انسجام ویژه ای درشهرستان رزن شکل گرفته است گفت: بیش از 260 شورای اداری در روستاها تشکیل شده  و با حضور در روستاها با مشکلات آنها آشنا شدیم .

حسن لطفی در این دیدار افزود: پیشرفت هایی که درطول 40 سال انجام شده از نظر پزشکی، فنی بهداشتی و علمی قابل مقایسه با رژیم گذشته نیست‌ .

وی اظهارکرد: درحال حاضر نیاز به همدلی و هم فکری حتی بین مجموعه شهرستان داریم و میتوانیم مشکلات را حل کنیم .

وی خاطرنشانکرد: به جرات میتوان گفت از تمام شهرستانها غنی تر هستیم  و در طول 3 سال اقدامات خوبی انجام شده است .

نماینده مردم شهرستان رزن  با اشاره به مهترین اقدامات صورت گرفته در طول ۳ سال اخیر گفت: بهره برداری از دانشکده مدیریت وحسابداری بااعتباری بالغ بر4میلیارد تومان،افتتاح درمانگاه تامین اجتماعی با 13 میلیارد تومان،آغاز عملیات اجرایی بیمارستان 150 تختخوابی با اعتبار 65 میلیارد تومان،افتتاح و کلنگ زنی 8مدرسه  و جذب48 میلیاردو 800 میلیون تومان در حوزه راه و شهرسازی وجذب 20میلیارد تومان اعتبار در حوزه آب انجام شده است.

وی خاطرنشان‌ کرد:این اقدامات درکنار  وحدت و همدلی خوبی که در شهرستان رزن شکل گرفته به دست آمده است .

وی تدین و ولایت مداری را یکی از مهمترین ویژگی مردم شهرستان رزن عنوان کرد و افرود:در حوادث دی ماه سال گذشته هیچ نوع تجمعی در شهرستان شکل نگرفت که این نشان از اقدامات خوب نظام در شهرستان رزن دارد .

امام جمعه رزن هم با اشاره به اینکه درطول 40سال وحدت وهمدلی را شاهد بودیم اظهار کرد : سعی ما این است همه نیروهای نظام را هدایت کنیم تا با تلاششان کارها و اقدامات به ثمر بنشیند .

حجت الاسلام مولازاده با تاکید بر اینکه  باید منافع نظام و شهرستان در نظر گرفته شود،  خاطرنشان کرد: رزن درسال‌های اخیر بر ریل رونق افتاده و به سرعت با مدیریت مجموعه شهرستان با جدیت به کار خود ادامه می‌دهد .

  امام جمعه رزن افزود: هیچ مشکل خاصی در بحث شهرستان نداریم و حامی همه دولت ها با هر جریان و گرایش خاصی هستیم چون آنها نیروی نظام و خدمتگذار نظام هستند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: