• چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9711-11497-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

باید عزت خانواده‌های زندانیان حفظ شود

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: باید عزت خانواده های زندانی در جامعه حفظ شود و در دوران تحمل حبس سرپرست خود در زندان دغدغه و مشکل دیگری نداشته و در مضیقه نباشند .

به گزارش ایسنا،منطقه همدان، دکتر اکبر رنجبرزاده در مراسم تجلیل از حامیان خانواده‌های زندانیان که در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان اسدآباد با حضور معاون اداره کل زندان های استان همدان و خیرین حامی زندانیان برگزار شد، اظهار کرد: باید سرمایه گذاران و توانمندان در میدان بوده و سهم فقرا را از طریق خیریه ها و انجمن های خیریه کنار بگذارند چرا که این قشر آسیب پذیر بوده و با حفظ عزت نیازمند کمک هستند .

وی با اشاره به مشکلات تردد و هزینه بالای رفت و آمد خانواده های زندانیان به استان به دلیل نبود زندان در اسدآباد تصریح کرد: سعی بر آن است تا با احداث بازداشتگاه موقت در اسدآباد مشکل خانواده های زندانیان در این راستا مرتفع شده و زندانیان در شهرستان بمانند .

رنجبرزاده از احداث بازداشتگاه موقت در این شهرستان خبر داد و گفت:این طرح دارای 2 میلیارد تومان اعتبار تخصیصی بوده و جانمایی آن مشخص شده که در صورت تایید طرح و اعتبار بودجه توسط سازمان مدیریت برنامه و بودجه عملیات اجرایی آن در شهرستان آغاز می شود .

فرماندار اسدآباد هم در این مراسم اظهار کرد:در حال حاضر در شهرستان اسدآباد 130 خانواده زندانی تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان بوده که در سال جاری خیرین شهرستان بیش از 100 میلیون تومان به این انجمن کمک کرده اند .

کریم حمیدوند تعداد خیرین این انجمن را 40 نفر برشمرد و تصریح کرد:کمک های این خیرین در این راستا در بخش های مختلف در قالب بخش های معیشتی، فرهنگی ،تحصیل فرزندان ،اخذ رضایت از شاکی، بهداشت و درمان، اشتغال و تسهیلات، وام خود اشتغالی جهت خانواده های زندانیان و اقدامات مددکاری و پیگیری مشکلات خانواده های زندانیان شهرستان بوده که ثمرات بسیار ارزنده ای در این امر داشته است .

در پایان از 40 خیر حامی خانواده زندانیان این شهرستان تقدیر و قدردانی شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: