• چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9711-11597-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نظام جمهوری اسلامی از اهل بیت الگو گرفته است

  رئیس سازمان برنامه و بودجه استانداری همدان گفت:نظام جمهوری اسلامی از اهل بیت الگو گرفته و این نظام، نظام پایداری دین و ارزشهاست .

به گزارش ایسنا ،منطقه همدان ،دکتر صیدایی در اجتماع بزرگ فاطمیون روستای وندر آباد اسدآباد اظهار کرد:هر یک از اهل بیت پیامبر الگو و تاریخی بزرگ برای تمام دنیا هستند که حاکمیت انقلاب اسلامی از آن الگو گرفته و امام راحل شخصیتی بود که با الگو گیری و تفکر از اهل بیت پیامبر نظام اسلامی را از دهه 40 هدایت کرد .

وی با بیان اینکه همه ما مدیون شهدا هستیم که گوهر ناب انقلاب اسلامی را برای ما به میراث گذاشتند تصریح کرد:امروز احکام ،عدالت محوری و آزادی و آزادگی نظام جمهوری اسلامی در افق جهانی می درخشد و دنیای امروز تشنه انسانهای با محبت و باعدالت و انسانیت بوده که به فکر محرومین باشد .

صیدایی با تاکید بر اینکه انقلاب ما با طلیعه نور خود بستر محبت و معنویت و اخلاق و عدالت را پایدار کرد و یادآورشد:مردم افتخار مسولین این نظام هستند چرا که آنان با علم و دانش خود همواره این نظام را سرافراز کرده اند .

وی با اشاره به ایام فاطمیه تصریح کرد:در هر دو دنیا همه عالم به بانو فاطمه نیازمند هستند و هر چه داریم از فاطمه و اهل بیت پیامبر بوده و هر یک از اهل بیت پیامبر مسیر هدایت اسلام را در تمام دنیا مشخص کرده اند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: