• پنجشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9711-11797-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

وزیر علوم به نهاوند سفر می کند

رئیس دانشگاه ملی دخترانه نهاوندگفت: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برای افتتاح ساختمان مرکزی دانشگاه ملی نهاوند، به این شهرستان سفر می کند .

دکتر مرادی مخلص در گفتگو با ایسنا  از سفر یک‌روزه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به نهاوند در روزیکشنبه 21بهمن برای افتتاح ساختمان مرکزی دانشگاه ملی خبر داد و گفت: نخستین برنامه حضور دکتر منصور غلامی، وزیر علوم به نهاوند افتتاح ساختمان مرکزی و بازدید از پروژه های آموزشی و پژوهشی دانشگاه در سطح ملی و بین المللی که با حضور استاندار، فرماندار نهاوند، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و روسای دیگر دانشگاه های همدان و مدیران افتتاح می شود .

وی افزود: دکتر غلامی در ادامه حضور خود در دانشگاه ملی نهاوند بازدیدی از پروژه‌های عمرانی و آموزشی دانشگاه خواهد داشت .

مرادی مخلص با بیان اینکه ساختمان مرکزی دانشگاه دارای 4860 متر زیر بنا است، افزود: این ساختمان در کمتر از سه سال با اعتباری بالغ بر 9میلیارد تومان آماده افتتاح می باشد که یک ساختمان هوشمند و براساس آخرین استانداردهای ساختمانی ساخته شده است .

مرادی مخلص گفت:این دانشگاه دارای 700دانشجوی دختر و تنها دانشگاه دخترانه و تک جنسیتی غرب کشور می‌باشد که دو ماموریت دانشگاه در سند راهبردی دانشگاه های کشور  یکی توانمند سازی بانوان و دیگری تحکیم بنیان خانواده بیان شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: