• شنبه ۲۰ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9711-12497-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

/همه می‌آییم/

بیانیه فرماندار اسدآباد برای دعوت از مردم در راهپیمایی 22 بهمن

فرماندار اسدآباد در بیانیه ای از مردم شریف و فهیم شهرستان، همگام با دیگر مردم سراسر ایران دعوت کرد در راهپیمایی 22 بهمن حضوری پرشور و گسترده داشته باشند .

به گزارش ایسنا ،منطقه همدان ،کریم حمیدوند در این بیانیه از عموم مردم فهیم و شریف اسدآباد خواست در چهلمین سالگرد شکوهمندانه انقلاب اسلامی با حضور یکپارچه و منسجم در راهپیمایی 22 بهمن با آرمان های رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و خلف صالح ایشان رهبر معظم انقلاب تجدید عهد و پیمان کنند .

در قسمتی از این بیانیه آمده است؛

پیروزی انقلاب اسلامی ، یکی از موفق‌ترین الگوهای انقلابی عصر حاضر و تجربه جهان اسلام بوده که به رهبری فقیه ظلم‌ستیز، حضرت امام خمینی (ره) زمینه سقوط سلطنت پهلوی را فراهم کرد و با جاری نمودن نظام اسلامی، دست زورگویان و مستکبران را برای همیشه از تاریخ ملت مسلمان ایران کوتاه نمود .

امروز انقلاب اسلامی ایران پس از 40سال که از عمر با برکت و افتخار آمیز آن می‌گذرد توانسته است به رغم تمامی موانع، سختی ها، دست اندازی‌ها وتوطئه‌هایی که امریکا و هم پیمانانش از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی تا کنون بر علیه ملت مقاوم و انقلابی ما در شکل‌ها و ترفند‌های مختلف طراحی و اجرا نموده اند فایق آید و با برهم زدن معادلات قدرت‌های جهانی، بیش از هر زمان دیگری جایگاه تأثیر گذار و تعیین کننده خود در عرصه تحولات منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای را تحکیم بخشد .

ایام‌الله دهه فجر یاد‌آور حضور پرشور مردمی است که همه هستی خویش را نثار اسلام کرده و از خون جوانان خویش مزرعه دین را آبیاری کردند .

22 بهمن نیز روز وحدت و به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب و یکپارچگی ملتی آزاد و سرافراز است که با پیروی از آرمانهای حضرت امام خمینی(ره) در مقابله با دسیسه و توطئه‌های دشمنان نظام، چون کوه استوار و دژ مستحکم و تسلیم‌ناپذیر ایستادند .

فرمانداری شهرستان اسدآباد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر ایران اسلامی، آحاد مردم شریف این شهرستان را همگام با دیگر ملت فهیم ایران به حضور گسترده در راهپیمایی چهلمین فجر انقلاب 22 بهمن و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری فرا ‌خوانده و امیدواریم حضور حماسی و پرشور مردم شریف ایران در این روز، عزم ملت‌های مظلوم و مستضعف جهان را برای اهتزاز پرچم اسلام در سراسر گیتی جزم‌تر سازد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: