• شنبه ۲۰ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9711-8094-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

/همه می‌آییم/

۲۲ بهمن تبلور عینی حضور آحاد مردم همیشه در صحنه

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه 22 بهمن تبلور عینی حضور آحاد مردم در صحنه است گفت: مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با حضور حماسی علی رغم وجود مشکلات، به دشمنان نشان خواهند داد که از استقلال، عزت و آرمان های الهی دست برنمی دارند .  

سردار مظاهر مجیدی در گفت وگو با ایسنا،منطقه همدان،با بیان اینکه پیشرفت ایران اسلامی در 40 سال اخیر با وجود تحریم‌های مختلف و تحمیل هشت سال جنگ در حوزه‌های مختلف از جمله راه و انرژی، چشمگیر است، اظهار کرد: پیروزی  و تداوم انقلاب اسلامی و گذراندن 40 سال افتخار آمیز به دست مردم عزیز ایران رقم خورده و نیاز اصلی ادامه انقلاب توجه به مردم و فراهم آوردن شرایط لازم برای خدمت رسانی به آنها است .

وی با بیان اینکه در زمان طاغوت مردم با کمترین امکانات زندگی می‌کردند اما امروزه وضعیت ایران اسلامی با سال‌ 57 قابل مقایسه نیست و دستاوردهای انقلاب در همه حوزه‌ها شاخص است افزود: امروز افتخار می‌کنیم که نیروهای مسلح، مستقل و روی پای خود ایستاده‌اند و نه تنها توانستیم در این عرصه به استقلال دست یابیم بلکه از داشته‌های خود به دیگر کشورها صادر کنیم ضمن اینکه این دستیابی به استقلال کامل در عرصه نظامی و تسلیحاتی به سبب استفاده از فکر ایرانی است .

مجیدی بیان کرد: 40 سال پیش ایران در تمام مسائل به کشورهای اروپایی وابسته بود اما پس از پیروزی انقلاب اسلامی و با هدایت و راهنمایی امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری قله های افتخار را در تمام زمینه ها از جمله پزشکی،نظامی و علوم جدید طی کرده است .

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه افزایش هماهنگی و وفاق مدیران استان و قدم برداشتن در راستای هم افزایی، بدون شک نتایج مثبتی را برای حل مشکلات اقتصادی مردم در پی خواهد داشت عنوان کرد:طی 40 سال گذشته به دنیا نشان دادیم مردم ایران توانستند اهداف بزرگی که برای انقلاب تعریف شده بود را محقق کنند .

مجیدی اضافه کرد: این دستاورد‌های افتخارآفرین توسط نیرو‌های مسلح در شرایطی کسب شده است که موانعی، چون هشت سال جنگ تحمیلی، فعال بودن گروهک‌های ضدانقلابی و اقدامات مستمر و تحریم‌های ظالمانه امریکا و متحدان او هم وجود داشته است و سرمایه‌های انسانی ارزشمند و نخبگان در جنگ یا ترور‌های ظالمانه به شهادت رسیده‌اند .

وی با تاکید بر اینکه انگیزه ها و نقشه های شوم دشمن با داشتن تفکر انقلابی و حماسی همچون گذشته ناکام خواهند ماند گفت: این انقلاب اسلامی ایران بود که به مسلمانان اعتماد به نفس داد تا بر ظلم و استکبار پایان دهند و برای همیشه حکومت الهی را برقرار سازند .

مجیدی با بیان اینکه 22بهمن تبلور عینی حضور آحاد مردم در صحنه است افزود: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مردم انقلابی ایران با شکوه تر از همیشه در راهپیمایی 22 بهمن حاضر می شوند و پاسخ دندان شکنی به دشمن خواهند داد .

وی با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب، دشمنان تا بیخ و دندان مسلح به نابودی انقلاب کمر بستند اما ۴۰ سال است که مردم ایستاده‌اند عنوان کرد: مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با حضور حماسی علی رغم وجود مشکلات، به دشمنان نشان خواهند داد که از استقلال، عزت و آرمان های الهی دست برنمی دارند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: