• دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9711-14197-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

انقلاب اسلامی در چهل سالگی

حضور حماسی مردم نهاوند در راهپیمایی 22بهمن برگ زرینی به کتاب انقلاب افزود

امام جمعه نهاوند گفت: حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن برگ دیگری به کتاب زرین انقلاب افزود و پاسخ دندان شکنی به یاوه گویی های مقامات آمریکایی داد .

به گزارش ایسنا منطقه همدان حجت الاسلام عباسعلی مغیثی نیا، در راهپیمایی چهل سالگی انقلاب با بیان اینکه مثل همیشه مردم زودتر از ما آمدن افزود:چهل سال دشمن همه تلاشش را کرد اما با وجود این مردم عزت ما بیشتر شد و سربلندتر شدیم ،مردم درراهپیمایی با شکوه امروز نشان دادند که همچنان به آرمانهای و ارزشهای برآمده ازانقلاب وفادارند و در برابر هر مشکلی ایستادگی می کنند .

وی بیان کرد: رئیس جمهورآمریکا فکر می کرد با این تهدیدهای توخالی مردم ایران از میدان بیرون می روند اما نه تنها اینگونه نشد بلکه راهپیمایی امسال با شکوهتر از سالهای گذشته برگزار شد .

امام جمعه نهاوند اضافه کرد: مردم آگاه، هوشیار و با بصیرت ایران اسلامی هیچ ترسی از آمریکا نداشته و اعتمادی به سردمداران این کشور نمی کنند .

وی تاکید کرد: هم اینک40سال از عمر انقلاب اسلامی ایران می گذرد وهر روز به استحکام، پیشرفت و قدرت انقلاب اضافه می شود که درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی و حمایت های همه جانبه مردم از آن عامل اصلی این پیشرفت ها را تشکیل می دهد .

حجت الاسلام مغیثی نیا گفت : امروز وحدت، همدلی ، اخلاق مداری و حمایت همه جانبه مردم در همه طبقات اجتماعی از نظام جمهوری اسلامی دیده می شود که مسئولان باید قدر این موهبت الهی را بدانند .

وی افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان از همان روزهای اولیه عداوت خود را با جمهوری اسلامی آغاز کردند

اما با پشتیبانی و حمایت مردم و با درایت رهبری انقلاب هر گونه حیله و نیرنگ دشمنان انقلاب خنثی شده و انقلاب مصمم تر از گذشته به راه خود ادامه می دهد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: