• دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9711-14597-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

عشق و دلدادگی مردمان ولایت مدار شهرستان عالم پرور رزن به انقلاب اسلامی

راهپیمایی ۲۲بهمن ماه سال ۹۷ با بارش  برف بار دیگر صحنه های از عشق و دلدادگی مردمان ولایت مدار شهرستان عالم پرور رزن را آفرید .

به گزارش ایسنا،منطقه همدان،سخنران برنامه ۲۲ بهمن شهرستان رزن با اشاره به ویژگی های انقلاب اسلامی و تفاوت آن با سایر انقلاب ها گفت:امام ره با توانایی الهی خود توانست تا مردم را باخود ودین در پیوندی ناگسستنی همراه کند .

حجت الاسلام مولازاده افزود: در شرایطی که در انقلاب فرانسه آزادی محور قرار گرفت و در انقلاب روسیه دین کنار زده شد اما در انقلاب اسلامی بودن مردم کنار دین باعث پیروزی و سربلندی شد .

وی راه انقلاب اسلامی را تلاش در جهت برقراری آزادی و عدالت و مبارزه با ظلم استکبار جهانی عنوان کرد و گفت:امام بزرگوار و رهبر عزیز ما با ایستادگی خود در مسیر ارمانهای الهی را دنبال کرده آمد و مردم نیز با پایمردی در این راه ایستاده اند

مولازاده، انقلاب اسلامی را انقلابی با همه ابعاد دانست و ادامه داد:در این انقلاب تمام فضیلت‌های انسانی و الهی به عنوان آرمانها و اهداف انقلاب اسلامی مطرح شده است .

حضور کودکان ،زنان و دختران و اقشار مختلف مردم از ویژگی های این صحنه های با شکوه بود .

این راهپیمایی که در زیر بارش سنگین برف برگزار شد با حضور شخصیتها ،جریانها و نخبگان و مسئولان شهرستان با شکوه هر چه بیشتر برگزار شد .انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: