• دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9711-14697-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مسئولین باید قدردان حضور مردم باشند

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان باید پشتوانه حضور مردمی را قدر بدانند و تدابیر و برنامه های درستی برای رفاه آنان بیاندیشند و اجرایی کنند .

به گزارش خبرنگار ایسنا «محمدمهدی مفتح» در جمع راهپیمایی کنندگان تویسرکانی به دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهار دهه گذشته اشاره کرد و افزود : ایران اسلامی پس از پیروزی شکوهمند انقلاب، در تمامی عرصه های علمی، آموزشی، فرهنگی و سیاسی نه تنها به استقلالی بی نظیر دست یافته بلکه این روزها به الگویی برای سایر ملتها تبدیل شده است .

وی با بیان اینکه خنثی شدن توطئه های مکرر استکبار یعنی تثبت انقلاب اسلامی حتی در جهان ، اظهار کرد : امروز ابرقدرت های پوشالی همچون امریکا هیچ جایگاهی در بین آزادگان جهان ندارند و سالیان سال است که توطئه های شوم آنان با شکست همراه شده است .

نماینده مردم تویسرکان در مجلس با قدردانی از حضور با شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن ، افزود : این حضور گسترده نشان می دهد که مردم حتی با وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی دست از حمایت نظام و ولایت برنخواهند داشت .

مفتح اظهار داشت : به همین دلیل مسئولان باید این پشتوانه مردمی را قدر بدانند و تدابیر و برنامه های درستی برای رفاه آنان بیاندیشند و اجرایی کنند .

وی در ادامه با بیان اینکه پیش از انقلاب از رسیدگی به مناطق محروم و روستاها خبری نبود ، عنوان کرد: پس از انقلاب شاهد رسیدگی به تمامی نقاط کشور در دورترین فاصله ها نسبت به پایتخت هستیم، تا جایی که در همین شهرستان تویسرکان عمده راه های روستایی آسفالته شده و مردم از نعمت برق، گاز و آب برخوردار هستند .

نماینده مردم تویسرکان همچنین گفت: امروز زیرساخت های مهمی چون مراکز درمانی را حتی می توان در روستاها به خوبی دید .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: