• سه شنبه ۷ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9712-3197-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

وانت‌های دستفروش مهمترین عامل کسادی میدان میوه و تره بار اسدآباد

فرماندار اسدآباد گفت: وانت بارها ونیسان های دستفروش مهمترین عامل کسادی میدان میوه و تره بار اسدآباد بوده و وضع بازار نیز با این مشکل مواجه است .

کریم حمیدوند صبح امروز در حاشیه بازدید میدانی خود از میدان میوه و تره بار شهر اسدآباد در گفت و گو با ایسنا ،منطقه همدان ،گفت:میدان میوه و تره بار شهر اسدآباد میدان استانداردی است که توسط شهرداری ساخته و واگذار شده وامکانات کامل و خوبی را دارست .

وی افزود:در حال حاضر از 30 غرفه موجود میدان میوه وبار شهرستان تنها 4 تا 5 غرفه فعال بوده و مابقی غیر فعال هستند که متاسفانه این امر دلایل مختلفی دارد و مهمترین دلیل وجود وانت بارها و نیسان های دستفروشی می تواند باشد که علاوه بر کسادی میدان بار وضع بازار را نیز با مشکل مواجه کرده است .

حمیدوند برای حل این مشکل و ساماندهی این دستفروشان توسط شهرداری دو مکان جانمایی شده تصریح کرد:این دستفروشان قانونا نباید فعالیت داشته باشند و اگر با این دستفروشان برخورد شود فضای مجازی جوی را بر علیه مسولین ایجاد می کنند که مسولین مردم را درک نمی کنند و و از طرف دیگر در همان فضای مجازی بر تعطیلی و کسادی میدان میوه و تره بار و بازار گلایه دارند .

فرماندار گفت:تنها راه پیشنهادی ما برای وانت بارها و نیسان های دستفروش ساماندهی آنان خواهد بود که در همین راستا چند نقطه در شهر توسط شهرداری برای ساماندهی این دستفروشان در دست انجام دارد که دستفروشان در این نقاط ساماندهی خواهند شد .

حمیدوند اضافه کرد با ساماندهی دستفروشان در این نقاط جانمایی شده ،دستفروشانی که غیر از این نقاط اقدام به فروش کنند توسط شهرداری برخورد و به مراجع قضایی و قانونی معرفی می شوند .

وی با اشاره به اینکه این امر در رونق بازار و میدان میوه و تره بار شهر از نقش موثری برخوردار خواهد بود خاطر نشان کرد:با ظرفیتی که میدان میوه و تره بار شهر اسدآباد دارد و با فعال شدن غرفه های بیشتر در این میدان قطعا خرید میوه و تره بار این میدان از جمله پرتقال از بازار مرجع چون شمال کشور و استان های عرضه کننده با قیمت مناسب و بهتر انجام خواهد گرفت


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: