• سه شنبه ۷ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9712-3297-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

پیش بینی 16 مکان برای توزیع میوه شب عید اسدآباد

فرماندار اسدآباد از پیش بینی 16 مکان برای توزیع میوه شب عید این شهرستان خبر داد .

به گزارش ایسنا،منطقه همدان ،کریم حمیدوند در کمیسیون تنظیم بازار اظهار کرد:تعاون روستایی سال گذشته 90 تن سیب و پرتقال شب عید برای مردم این شهرستان خریداری و توزیع کرد که امسال نیز به مقدار سهمیه سال گذشته سیب و پرتقال مرغوب با قیمت مناسب توسط تعاون روستایی خریداری شده که یک هفته باقی مانده به ایام عید این میزان میوه در 16 مکان پیش بینی شده در سطح شهر و روستا عرضه و توزیع خواهد شد .

وی در ادامه با بیان اینکه اسدآباد در محور تردد غرب کشور قرار دارد تصریح کرد:قطعا مسافران بیشتری در ایام نوروز از این مسیر تردد ،بازدید و خرید خواهند داشت که در همین راستا تیم بازرسی از بازار بیشتر شده و تیم های مشترک و تیم های تخصصی از مراکز فروش و عرضه و مراکز پذیرایی و اقامتی به صورت مستمر بازدید خواهند کرد .

حمیدوند یادآورشد:تیم های دیگری نیز برای نظارت و ارزیابی بر عملکرد تیم های بازرسی فعال در شهرستان فعال شده اند .

وی در ادامه با تاکید کنترل قیمت بازار بویژه گوشت و لبنیات اضافه کرد:تقویت بازرسی ها و تیم مشترک برای کنترل بازار در این ایام ضرورت داشته و در صورتی که ادارات ذی ربط در این راستا به کمک دیگر ادارات نیاز داشتند اطلاع رسانی کنند .

حمیدوند همچنین بر تشدید طرح بازرسی های دامپزشکی این شهرستان تاکید کرد و گفت:گوشت مرغ یکی از جمله اقلام مهم مورد نیاز مردم بویژه در ایام عید بوده که با توجه به اهمیت آن نسبت به این امر توجه ویژه شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: