• سه شنبه ۷ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9712-3397-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار ملایر:

شرايط فعلي براي افراد تحت پوشش کمیته امداد سخت شده است

معاون استاندار و فرماندار ويژه ملاير با بیان اینکه ملاير نسبت به ديگر شهرستان‌هاي استان از ظرفيت‌ها و ويژگي‌هاي مناسبي برخوردار بوده و در حوزه امداد نيز کمک‌هاي مناسبي را در اين شهرستان شاهد هستیم، گفت: شرايط فعلي براي افراد تحت پوشش اين نهاد سخت شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، باب اله فتحی سه شنبه 7 اسفند ماه در دیدار با مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان، تصریح کرد: رفع مشکلات موجود نياز به تلاش و تعامل بيشتري دارد تا از اين شرايط عبور کنیم.

وی بیان کرد: اميدوارم روزي برسد که با بهترشدن اوضاع اقتصادي همه مردم، افرادي که تحت پوشش کميته امداد هستند به حداقل ممکن برسد و در اين زمينه نگراني نداشته باشيم.

فتحی با اشاره به دشمني‌هاي استکبار جهاني با ايران اسلامي، ادامه داد: دولت نيز تمام تلاش خودش را براي بهترشدن شرايط فعلي مي‌ کند و قطعاً با اتحاد، همدلي و تلاش مضاعفي که وجود دارد از اين شرايط عبور می کنیم.

وي تصريح کرد: بايد مردم را با هر ديدگاه و تفکري که دارند از خودمان بدانيم و کساني که تريبون دارد هستند ملاحظه و دقت بيشتري داشته باشند تا به اعتماد مردم آسيبي وارد نشود.

فرماندار ملایر با اشاره به در پيش روبودن نوروز، تأکيد کرد: از تمام توان و ظرفيت شهرستان براي کاهش مشکلات در حوزه کميته امداد امام خميني (ره) استفاده می کنیم.

ارائه 225 ميليارد تومان خدمات مختلف به افراد تحت پوشش کمیته امداد

در ادامه مديرکل کميته امداد امام خميني(ره) استان همدان با تقدیر از زحمات فرماندار ملاير و تعامل خوب با مجموعه کميته امداد، گفت: در اوضاع اقتصاد کنوني بايد همه دست ‌به ‌دست هم بدهيم و تلاش کنیم تا مشکلات در اين حوزه کاهش يابد.

پيمان ترکمانه به برگزاری جشن نيکوکاري اشاره و اظهارکرد: مردم ما هميشه درصحنه حضور دارند و در سال‌هاي مختلف با وجود سختي‌هاي که وجود داشته کمک‌هاي خوبي را در طول سال و به ‌ويژه در ايام برگزاري جشن نيکوکاري از طرف مردم داشته ‌ايم.

وي با بیان اینکه در 11 ماهه سال جاري 225 ميليارد تومان خدمات مختلف به افراد تحت پوشش اين نهاد ارائه‌ شده است که رشد خوبي را نسبت به سال گذشته نشان مي‌دهد، افزود: اين نشان مي ‌دهد که مردم ايران اسلامي با تمام توان پاي نظام و آرمان‌هاي انقلاب اسلامي ايستاده‌اند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: