• چهارشنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9712-6091-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

‍ سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استانداری:

پروژه‌های عمرانی و طرح‌های توسعه شهری پیوست پدافند غیرعامل داشته باشد

سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استانداری با اشاره به مستندات قانونی در برنامه‌های توسعه کشور و دستورالعمل‌های صادره، گفت: تمامی پروژه‌های عمرانی که از محل اعتبارات استانی اعتبار می‌گیرند و همچنین طرح‌های توسعه شهری و طرح‌های موضوعی باید پیوست پدافند غیرعامل داشته باشند.

 عبدالله امیری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با تأکید بر رعایت الزامات و ملاحظات پدافند غیرعامل که توسط شورای عالی معماری و شهرسازی تدوین و ابلاغ شده است، اظهار کرد: طی جلسات متعددی که با سازمان نظام مهندسی و دستگاه‌های دولتی داشته‌ایم به دنبال اجرایی کردن ملاحظات پدافند غیرعامل هستیم.

وی با اشاره به برگزاری 280 کارگاه آموزشی و 70 همایش در سال‌جاری، تصریح کرد: در این کارگاه‌ها بیش از 28 هزار نفر از آحاد جامعه در حوزه پدافند غیرعامل آموزش دیده‌اند.

امیری خاطرنشان کرد: مصون سازی و ایمن سازی و ایمن سازی جامعه در مقابل آسیب ها و تهدیدات های غیر طبیعی و افزایش تاب آوری از وظایف اصلی اداره کل پدافند غیرعامل است که برنامه های مناسبی برای این امر تدوین و اجرائی شده است.

سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استان همدان با اشاره به ابلاغ سیاست‌های کلی نظام در حوزه پدافند غیرعامل در 13 بند توسط مقام معظم رهبری و تأکید ایشان بر اجرائی کردن این سیاست‌ها و همچنین ضرورت پدافند غیرعامل تدوین برنامه توسط  دستگاه‌های اجرائی عضو شورا بر اساس سیاست‌های مذکور را برای سال 98 خواستار شد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: