• پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9712-13597-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مسیر گردنه اسدآباد تنها متعلق به شهرستان نیست/اسدآباد تنها شهری است که در استان راه آسفالت نشده دارد

فرماندار اسدآباد گفت:مسیر گردنه اسدآباد تنها به شهرستان تعلق نداشته بلکه تردد غرب کشور از این مسیر انجام می گیرد که لازم است با انعکاس تصادفات وحوادث و مشکلات این مسیر به کشور انتقال جاده و یا احداث تونل برای این راه در نظر گرفته شده و تصمیمی برای مرتفع شدن همیشگی مشکل این مسیر اتخاذ شود .

به گزارش ایسنا ،منطقه همدان ،کریم حمیدوند در قرارگاه اقتصاد مقاومتی افزود: گردنه اسدآباد با چشم انداز طبیعی و زیبای خود می تواند به عنوان یک ظرفیت مناسب و مثبت برای جذب گردشگر در منطقه باشد اما متاسفانه در حال حاضر این گردنه به غیر از حوادث و تصادفات این شهرستان را به دلیل تردد ماشین های سنگین به یکی از آلوده ترین شهرهای استان نیز مبدل کرده است.

حمیدوند با اشاره به اینکه گردنه اسدآباد به جای یک نقطه مثبت شدن برای شهرستان به یک نقطه منفی تبدیل شده تصریح کرد:  نشست جاده در چندین نقطه گردنه ،نبود گاردریل در قسمتی از گردنه از مشکلات دیگری است که در گردنه شهر مشاهده می شود که اگر این مشکلات را به درستی با کمک رسانه ها و خبرنگاران در حد کشوری انعکاس دهیم می توان از طریق بالا دست یک تصمیم نهایی برای این مسیر اتخاذ کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه شهرستان اسدآباد تنها شهرستانی است که در استان همدان دارای راه آسفالت نشده و شوسه روستایی است تصریح کرد:در حال حاضر بیش از 30 کیلومتر راه شوسه روستایی در این شهرستان وجود دارد که آسفالت این راه ها از نقش موثری در فعالیت اقتصادی هر چه بیشتر روستاها خواهد داشت.

فرماندار اضافه کرد:روستاهایی که در این شهرستان دارای راه شوسه هستند به عنوان یک اقدام زیرساختی مهم در اقتصاد مقاومتی سال آینده در بحث اعتبارات و آسفالت در اولویت قرار خواهند گرفت.

حمیدوند همچنین با تاکید بر اینکه مسولین کشوری را باید با کمک رسانه ها و خبرنگاران متوجه مشکلات شهرستان کنیم تصریح کرد:جذب سرمایه گذار از نقش موثری در شتاب توسعه و پیشرفت این شهرستان برخوردار است و باید از توجه به بحث گردشگری و توریستی و صنعت با جذب سرمایه گذار غفلت نکرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: