• سه شنبه ۱۳ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 981-7297-5
  • خبرنگار : 8118
  • منبع خبر : گفتگو

ارتباط 8 روستای بخش پیرسلمان با شهر قطع است

 

بخشدار پیرسلمان گفت:از شب گذشته تاکنون در 14 روستای دهستان کلیایی بیش از 80 سانتی متر برف باریده و ارتباط محور 8 روستا با شهر اسدآباد و آجین قطع شده است.

محسن عزیزی در گفت و گو با ایسنا،منطقه همدان ،اظهار کرد: در حال حاضر راهداری اسدآباد اکیپ لازم را برای بازگشایی محورها اعزام کرده اما متاسفانه کارایی لازم را به دلیل نبود و فرسودگی ماشین آلات ندارد.

وی ده سفید ،دهبور، چهار چشمه ،علی آباد، نادر آباد،چشمه علی و میوله را از جمله روستاهایی برشمرد که راه ارتباطی این روستاها به دلیل بارش برف سنگین قطع شده و در ادامه تصریح کرد: با توجه به گستردگی بخش پیرسلمان با دارا بودن 31 روستا و ارتباط بخش از 3 محور با استان‌های کرمانشاه و کردستان وجود راهداری در این بخش ضروری است.

عزیزی با اشاره به اینکه در حال حاضر بخش پیرسلمان راهدارخانه ندارد گفت: راه اندازی راهدارخانه در بخش پیرسلمان از نقش موثری در مواقع و شرایط بحرانی برخوردار خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر دیگر بخش‌ها حوزه استحفاظی خود را برف روبی کرده‌اند اما همچنان بخش پیرسلمان با مشکل مواجه بوده و در تلاش هستیم هر چه سریعتر محور ارتباطی این روستاها وصل شود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: