• دوشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 981-1494-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

صلح در نمایش" استخوان هایی شبیه دوبرادر"

نمایش" استخوان های شبیه دوبرادر" به نویسندگی و کارگردانی مهدی شادمانی روشن و تهیه کنندگی محمدرضا زهاب با اجرای موسیقی توسط علی‌رضا شادمانی روشن در همدان به روی صحنه می‌رود.

مهدی شادمانی روشن در گفتگوبا ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: تئاتر " استخوان هایی شبیه دوبرادر" صلح را به نمایش می‌گذارد.

 شادمانی روشن با بیان اینکه جنگ معضلی است که از ابتدای بشریت وجود داشته و اکنون بزرگتر شده است، افزود: این درگیری سازمان‌یافته، مسلحانه و غالبا طولانی‌ که بین دولت‌ها، ملت‌ها یا گروه‌های دیگر وجود دارد و با خشونت شدید، گسیختگی اجتماعی و تلفات جانی و مالی زیاد همراه است یکی از مهمترین معضلات جوامع است.

وی تصریح کرد:  از آن‌جا که جنگ یک درگیری مسلحانه واقعی، ارادی و گسترده بین جوامع سیاسی است می‌توان آن را نوعی خشونت سیاسی تلقی کرد، هنگامی که جنگ در جریان نباشند وضعیت صلح برقرار است بنابراین ما در تلاش هستیم با ابزاری تاثیر گذاری که در دست داریم موضوع صلح را به مخاطب انتقال دهیم.

این هنرمند در پایان بیان کرد: تئاتر" استخوان های شبیه دوبرادر" از 25 فروردین تا 13 اسفندماه ساعت 18 و 30 دقیقه در مجتمع شهید آوینی اجرا می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: