• سه شنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 981-2291-5
  • خبرنگار : 81115
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیر امورآب و فاضلاب روستایی شهرستان نهاوند خبر داد:

رفع مشکل 3 خط انتقال آب در مجتمع گاماسیاب

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان نهاوند از رفع مشکل 3 خط انتقال آب در مجتمع آبرسانی گاماسیاب خبر داد و گفت: در صورت باز شدن مسیر و تسهیل شرایط عبور و مرور، مشکل خط انتقال چهارم نیز به زودی رفع خواهد شد.  


به گزارش ایسنا، منطقه همدان، ابراهیم طاهری در جمع خبرنگاران، با اشاره به خسارات ناشی از سیلاب اخیر در شهرستان نهاوند، گفت: متأسفانه بر اثرجاری شدن سیل در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی، شاهد بحرانی شدن شرایط برخی روستاها بودیم که درچنین شرایطی؛ شکستگی برخی خطوط انتقال آب، قطع آب در برخی نقاط و آسیب به تعدادی از تأسیسات و مخازن از جمله مشکلات بود.


وی ادامه داد: 4 خط انتقال آب در مجتمع آبرسانی گاماسیاب را براثر رانش زمین و شکستگی خطوط ازدست دادیم که البته این 4 خط، آبرسانی به 12روستا در شهرستان نهاوند را عهداه دار بودند.


طاهری با بیان اینکه در دیگر نقط روستایی شهرستان نیز با مشکل قطعی آب مواجه بودیم،تصریح کرد: پس ازعادی شدن شرایط جوی، توانسیم مشکل 3 خط از خطوط انتقال آب مجتمع آبرسانی گاماسیاب را مرتفع کنیم و البته مشکل خط چهارم به دلیل  صعب‌العبور بودن منطقه هنوز حل نشده و اکیپ و عوامل رفع حوادث در این خصوص مشغول به فعالیت هستند.


وی خاطرنشان کرد: بخشی از مشکلات به دلیل بسته شدن جاده  منتهی به مجتمع آبرسانی است که در صورت رفع این مشکل، خط انتقال چهارم نیز ترمیم خواهد شد.


مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان نهاوند با اشاره به اینکه در کنار مجتمع آبرسانی گاماسیاب سعی کردیم مشکل قطعی آب در برخی نقاط روستایی را  مرتفع کنیم، گفت: در حال حاضر مشکل قطعی آب در روستاهای قلعه قباد و گرده کندی با وارد کردن چاه به مدار انتقال به طور کامل رفع شده ودرروستای سرخ کند نیز تنها در ساعاتی از روز با مشکل قطعی آب مواجه هستیم که با تلاش همکاران ما مشکل  این روستا نیز به زودی رفع خواهد شد.


طاهری اظهارکرد : دروضعیت بحرانی موجود، شرایط به خوبی مدیریت شد و توانستیم به کمک تانکرهای آبرسانی سیار از شهرستانهای معین، قطعی آب در تعدادی ازنقاط را نیز به خوبی مدیریت کنیم.

 

 

 

 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: