• سه شنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 981-593-5
  • خبرنگار : 8112
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دانشگاه آزادی‌ها یک روز از حقوق خود را به سیل‌زدگان اختصاص دادند

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان گفت: بخشی از حقوق اعضای هیئت‌علمی و کارکنان این دانشگاه به‌صورت داوطلبانه برای کمک به آسیب‌دیدگان سیل کشور اختصاص یافت.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان و به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی همدان، دکتر مرتضی قائمی اظهار کرد: دانشگاهیان واحد همدان یک روز از  حقوق خود را  برای کمک به خانواده‌های آسیب‌دیده از سیل در استان‌های خوزستان، لرستان و گلستان اختصاص دادند.

وی افزود: این اقدام خداپسندانه در راستای رسالت‌های اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی همدان به‌عنوان نهادی مردمی و اجتماعی و با توجه به تأکید رهبر معظم انقلاب و دستور رئیس هیئت مؤسس، هیئت‌امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر کمک همه‌جانبه به سیل‌زدگان توسط صورت گرفت.

قائمی بیان کرد: علاوه بر کمک‌های نقدی، ارسال ماشین آلات سنگین این واحد دانشگاهی به همراه آب‌معدنی و اقلام موردنیاز آسیب دیدگان از سیل در استان لرستان از دیگر اقدامات این واحد دانشگاهی است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی همدان تصریح کرد: اعزام گروه جهادی متشکل از دانشجویان بسیجی و کارکنان دانشگاه نیز با هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی لرستان به‌منظور کمک به هم‌وطنان  عزیز صورت پذیرفته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: