• پنجشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-11690-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گفتگو

نجات یک فرد از خودکشی توسط آتش‌نشانان

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات در روز گذشته، 1 عملیات اطفای حریق و 7 عملیات امداد و نجات حاصل تلاش فرشتگان نجات همدان در 24 ساعت گذشته بوده است.

 محمدرضا بیاناتی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: روز بیست و یکم فروردین ماه شهروندان 468 مورد با سامانه 125 تماس گرفته‌اند که از این تعداد تماس 8 مورد منجر به عملیات، 12 تماس برای مشاوره و راهنمایی، 48 تماس اشتباه و متاسفانه 400 مورد ایجاد مزاحمت بوده است. 

وی ادامه داد: عملیات های انجام شده در این تاریخ 1 مورد آتش سوزی شامل نشت گاز خودرو در بلوار امام خمینی و همچنین 7 مورد عملیات امداد و نجات انجام شده است.

بیاناتی تصریح کرد: از ۷ عملیات امداد و نجات،  2 مورد نجات افراد محبوس شده آسانسور در سعیدیه، بلوار ارم، پل عابر پیاده در بلوار احمدی روشن و 2 مورد نجات افراد محبوس شده در منزل در بلوار شاهد و خیابان پاسداران و همچنین عملیات امداد و نجات در حادثه احتمال سقوط کودک در سعیدیه و نجات فردی  در حادثه اقدام به خودکشی در شهرک بهشتی توسط آتش نشانان به انجام رسید.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمان ایمنی همددن با بیان اینکه در این عملیات‌ها تعداد 8 نفر نجات یافته‌اند توصیه کرد: از تجمع در محل بروز حادثه خودداری نمایید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: