• شنبه ۲۴ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 981-12797-5
  • خبرنگار : 81113
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده سپاه نهاوند:

مردم و مسئولان ایران اسلامی در برابر دشمن متحد عمل می‌کنند

فرمانده سپاه نهاوند بابیان اینکه دشمن با تروریست خواندن سپاه به دنبال محک زدن مردم و مسئولان بود، گفت: مردم و مسئولان ایران اسلامی در برابر دشمن متحد عمل می‌کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، سرهنگ حسن مرادی در جمع خبرنگاران، با تشکر از همبستگی همه مردم و مسئولان شهرستان نهاوند که طی روزهای اخیر ارادت خود را به انقلاب نشان دادند، افزود: همه مردم ما بسیجی هستند اما خبرنگاران با داشتن هویت بسیجی به‌مراتب وظیفه سخت‌تر و سنگین‌تری نسبت به اقشار مختلف دارند.

وی با تأکید بر اینکه خبرنگاران طلایه‌داران اطلاع‌رسانی شفاف جامعه هستند، اظهار کرد: اصحاب رسانه افسران جنگ نرم هستند که در این راه گاه ناملایماتی‌ها را نیز تجربه می‌کنند.

مرادی بابیان اینکه خبرنگاران باید در راستای اطلاع‌رسانی خدمات مسئولان و نقد عملکرد آنها گام بردارند، تأکید کرد: کار خبرنگاران با توجه به این مهم سخت است چراکه امکان دارد مورد واکنش قرار گیرند.

وی با اشاره به اینکه امروز در بحث رسانه، هم رسانه شفاف و واقعی داریم و هم رسانه‌هایی که در جهت دروغ‌پردازی کار می‌کنند، عنوان کرد: دشمن در جنگ رسانه‌ای به بحث سیل در کشور ورود پیدا کرده بودو دروغ‌پراکنی‌هایی نسبت به عملکرد مسئولان انجام می‌داد.

فرمانده سپاه نهاوند گفت: از مهمترین وظایف خبرنگاران می توان دچار انفعال و سرخوردگی در کار نشدن، حفظ کرامت انسانی و اخلاق رسانه‌ای در اطلاع رسانه‌ای، پاسداری از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی در راستای حفظ نظام و دفاع از انقلاب اسلامی با تمام وجود و امروز نقش خبرنگاران در اشاعه اقدامات و فعالیت‌های سپاه، نهادهای انقلابی و دولت برای مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمن حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه حفظ وحدت و انسجام ملی مهم است، تصریح کرد: دشمن در سال گذشته به دنبال اختلاف‌افکنی میان مردم و مسئولان بود که خوشبختانه موفق نشد

مرادی بیان کرد: امروز همه مردم و مسئولان ما وحدت و انسجام خود را نشان دادند وهمه ما پاسدار انقلاب اسلامی هستیم اما با مسئولیت‌های مختلف که خوشبختانه مردم نشان دادند، ما باهم اتحاد داریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: